cvičím a hubnu

Dammca | 28.11.2016 13:34

Ahoj, já jsem začala, je tomu tak půl roku, cvičit všechno možné, střídám zumbu, spinink, aerobic, trampolínky, atd.. a večer už jen něco lehkého k jídlu, vyhýbám se sladkostem, i když někdy zhřeším a kg šla dolů. 
A do toho cvičení jsem se uplně "zažrala" a to tak, že si vybírám na léto dovolenou s cvičením někde u moře. 
Přemlouvám ještě kamarádku, jestli semnou pojede, tak snad něco pak vyberem. 

Tak jsem se chtěla zeptat, zda jste někdo byli na takovéto dovolené? Jaké to bylo? Zkušenosti atd..

díky předem 

martina.marna | 20.03.2024 18:52

K té krabičkové dietě je určitě dobré si něco přečíst. Myslí, že jako takový rozcestník by mohl sloužit tento článek, je to v něm moc hezky shrnuto.https://www.bezhladoveni.cz/krabickova-dieta-jak-vybirat/  Plus bych se možná nejprve poradila s nějakým odborníkem, který vám k tomu řekne víc

viky.beckham | 18.03.2024 23:07

Chci se zeptat jak koukate na krabičkovou dietu. Má to smysl nebo jsou to jen vyhozené peníze?

sandrii | 28.02.2024 19:36

Přesně tam martico, já chodím do fitness v Brně zone4you. Jsem tam moc spokojená.

martica | 25.02.2024 15:43

Nejvíce udělá strava a potom i cvičení. Vždy je důležitý kalorický deficit, protože výdej musí být větší než příjem. A cvičením ve fitku jsem si krásně zpevnila postavu. Ty cvičíš sandrii kde?

viky.beckham | 25.02.2024 3:19

Já jsem bohužel nezhubla, ať jsem cvičila jak jsem chtěla, byla jsem seklá na váze cca půl roku. Až s ketofitem to šlo, zřejmě jsem nedokázala u normální stravy dodržet kalorický deficit. S keto jsem neřešila přípravu jídla. Jen hodit do kabelky a rovnou jíst. 

sandrii | 20.02.2024 21:33

Mě se podařilo zhubnout cvičením. Začala jsem chodit do fitness s trenérem, díky tomu jsem nepřepálila začátek a vydržela jsem u toho.

Vendy35 | 25.04.2021 22:46

Jak jste na tom s pohybem ? Cvičíte doma ? Mně posilovna hrozně chybí a přemýšlím, že bych si koupila nějaký stroj domů, ale váhám jeslti na styl kardia nebo spíš nějakou posilovací věž. Co máte doma vy ? 

Nicolle | 18.09.2019 22:04

Přidávám se s tancováním, chodím 2x týdně na kurzy Latin dance a zamaká si člověk krásně, navíc se pak na plesech a oslavách hnedka cítím sebejistěji a ne jako dřevo v minulosti, haha. Kdyžtak mrkněte sem, takhle nějak to vypadá https://www.youtube.com/watch?v=StBUN-eJM1U 

Dominika | 17.09.2019 20:58

Aha jasně, rozumím… možná by stálo za to napsat do nějaké FB skupiny, spousta lidí takhle parťáky shání. Jinak by mohla být fajn i hodina aerobiku nebo zkusit nějaký moderní tanec.

RenatkaVl | 16.09.2019 18:56

Ten mě odjakživa moc bavil, akorát momentálně nemám parťáka, manžel moc na sporty není, tak bych potřebovala spíš  něco, co by se dalo "páchat" i v 1 :-D

Dominika | 15.09.2019 20:58

Doporučuji badminton, chodíme s kamarádkou a je to absolutní pecka.

RenatkaVl | 14.09.2019 13:22

Ahojky všem, ráda bych tento podzim začala s nějakou sportovní aktivitou, ne nijak fyzicky náročnou, spíš zábavnou a hlavně pravidelnou. Doporučili byste něco dobrého? 

JitkaHladka | 01.09.2019 18:10

Achjo, pokud holky zdravě jíte, cvičíte a dodržujete takový zdravý životní režim, pak nepotřebujete žádné doplňky stravy!

Alexx | 29.07.2019 22:00

Je to tak :) Sama na toto cvičení chodím a jsem hrozně spokojená. Za prvé je to jednou týdně na 20 minut, takže to neleze do času. Pak to ani neleze do peněz, když je to jen jednou týdně no a hlavně - cvičení mě baví a to je to nejdůležitější!

Alexx | 30.06.2019 11:07

Jj, to je pravda. Na záda je to cvičení perfektní. Já jsem se taky odhodlala a zašla jsem ten body express zkusit a jsem nadšená.

1 2 3

Přidej odpověď

Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.

Pokud nemáte přihlašovací údaje, zaregistrujte se prosím ZDE.