Děti a rodina

Lidé, kteří spolu žijí, se vzájemně podobají
Také jste si toho všimli? Vaše sestra, která bydlí o patro výš, má stejný tón pozdravu jako Vy. Váš přítel, se kterým žijete, pochytal Vaše obličeje. A Vy jste se na oplátku začala smát stejně jako on. Lidé, kteří spolu žijí, anebo jsou spolu v každodenním kontaktu, se skutečně podobají. celý článek
Milé maminky a tatínkové, centrem dění portálu Rodičům je rodina a její členové. Děti, rodiče, prarodiče a všichni ostatní, kteří ovlivňují rodinné dění.
Moderátorka Štěpánka Duchková sice svá dvojčata Adámka a Honzíka miluje a je na ně pyšná, ale někdy z nich prý přímo šílí.
Moderátorka Lucie Borhyová prožívá nadmíru šťastné období. Užívá si post moderátorky hlavní televizní zpravodajské relace TV Nova, jímž neotřásly žádné mladší kolegyně, které se o to pokoušely....
Člen kapely Lucie Michal Dvořák závidí synovi plínky a nočník
Když minulý týden navštívil bývalý člen kapely Lucie Michal Dvořák se svojí manželkou DJ Luccou a ročním Michálkem novou prodejnu s dětským zbožím, nestačil se divit, co všechno se pro děti vyrábí. celý článek
Ženy se oblékají nejvíce sexy, když je šance, že by mohly počít, říkají vědci.
Současná miminka a batolata čeká o celé dvě dekády delší život než jejich babičky a dědy. Dokládá to nejnovější výzkum britských vědců.
Dopady stresu matky na nenarozené dítě jsou mnohem hlubší, než se dosud zdálo. Psychické zatížení se podepisuje až na genetické informaci plodu.
Pětiletá Suri Cruise má sbírku bot za 150 000 dolarů
Suri Cruise, dcera herců Toma Cruise a Katie Holmes, má i přes útlý věk sbírku značkových bot, jejíž cena se odhaduje na 150 000 dolarů (2,5 milionu Kč). celý článek
David a Victoria Beckhamovi dali svému čtvrtému dítěti jméno Seven čili "sedm".
.. důkazem je jedna z nejlepších českých módních blogerek - Nikola Pospíšil Šiková, která celých 9 měsíců dokumentovala své outfity i pocity během svého těhotenství.
Ženám, které v raném stadiu těhotenství trpí nevolností a zvracením, hrozí menší nebezpečí, že potratí. Tvrdí to nový výzkum amerických vědců.
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11