Naše recenze:
IRIS A ANDĚLIKA – novinky pro krásnou pleť


Výrobce francouzské přírodní kosmetiky LOCCITANE přináší na trh novinky s obsazenm výtažků z organické Anděliky a Irisu...

Hydratační esence Iris & Andělika má konzistenci jemné lehké emulze. Velmi mě překvapilo, že okamžitě zklidnila pleť a tím snížila viditelnost červených flíčků v obličeji. Vrásky hlavně v okolí očí a úst jako by byly vyplněné. Moje citlivá pleť byla po použití jemná a zklidněná.

Hydratační tónovací krém Iris & Andělika s ochranou proti škodlivému slunečnímu záření SPF 30 je k dostání ve dvou barevných odstínech – light a medium. Vzhledem k tomu, že se dobře opaluji, vybrala jsem si tmavší odstín, kolegyně zkusila světlejší a zde jsou naše zkušenosti. Jako hlavní výhodu totoho BB krému uvádím barevné sjednocení a rozjasnění pleti, která po použití vypadala přirozeně. Nemám ráda Make Up, hlavně kvůli nutnosti pečlivého nanášení. Tento krok u tohoto výrobku odpadá, rozetřela jsem jej na obličej jako běžný krém.  Díky předchozímu použití esence byl krém dobře zafixován a déle vydržel.  Kolegyně naopak krém používala bez esence a jelikož je zvyklá používat Make Up, připadal jí krém příliš jemný a výsledný efekt nebyl trvalý.

Z tohoto důvodu Vám, pro dokonalý vzhled pleti doporučuji pořídit si oba zmíněné výrobky z řady Iris & Andělika.

Na další recenze testované kosmetiky se můžete podívat ZDE.

Komentáře

Pro zobrazení komentářů se musíte přihlásit.