Pojďte si s námi vymodelovat postavu


Také na sebe kriticky hledíte do zrcadla a říkáte si, že by Vaše postava potřebovala zpevnit? Pojďte si s námi vytvarovat a vymodelovat postavu! Známe snadný a účinný recept, který vůbec není drahý!

A funguje bez námahy!

Legíny podpoří Vaše úsilí

Člověk je tvor společenský, ale jak všechny dobře víme, především velmi pohodlný. Kombinace těchto dvou vlastností v naší ženské praxi znamená, že si přejeme vypadat co nejlépe, aby nám to ve společnosti především druhého pohlaví slušelo, a zároveň jsme pro to nemusely nic namáhavého udělat. Zní to neslučitelně, že? Naši rodiče by jistě neváhali připomenout, že bez práce nejsou žádné koláče. A naši partneři? Ti by se nám nejspíš vysmáli. Ale pozor, možná to budeme nakonec my, kdo se bude smát. Pohodlný přístup k životu a krásně vymodelovaná postava, to nejsou neslučitelné protiklady jako oheň a voda. Chce to však znát řešení, které obojí spojuje. Že ho neznáte? My ano. A rádi Vám ho prozradíme. Možná jste už někdy slyšely o speciálních legínách, které tvarují postavu. Legíny Solucel patří mezi velmi vyhledávaný prostředek, jak zatočit především s celulitidou a posílit svalovou hmotu v oblasti problematických partií. Tedy zejména na hýždích, břiše a nohou.  Legíny Solucel se vyrábějí z mikrovlákna, které tělo jemně masíruje, čímž podporuje krevní oběh, a pomáhá tak k odstranění nežádoucího tělesného tuku. Samozřejmě, že modelování své postavy byste měly v ideálním případě doplnit cvičením. Ale i když tak neučiníte, legíny ochotně podpoří Vaše úsilí o dokonalou postavu.       
   

 

Vaše cesta ke krásné postavě

Než si však svého tajného trenéra o dvou nohavicích objednáte, měly byste vědět, že s legínami se primárně nehubne, nýbrž zajišťují objemové úbytky na ošetřovaných partiích. Na nohách můžete dosáhnout úbytku o 2 až 4cm, na bříšku 4 až 6 cm. Samozřejmě, že záleží na frekvenci nošení. Své legíny můžete nosit prakticky celodenně. Jedná se o velmi slušivý doplněk šatníku. Legíny si můžete obléknout, když půjdete sportovat, ale i do práce. Jen si to představte, v klidu pracujete, a zároveň tvarujete svou postavu, aniž by Váš šéf cokoli tušil. Inu, my ženy dokážeme dělat více věcí najednou. Samozřejmě, že v legínách můžete také spát. Pokud je Vám často zima, jistě oceníte, že legíny díky prokrvení řeší také syndrom studených nohou. Takže, milé dámy, zbývá dodat jen jediné, a to, kde legíny Solucel koupíte. V e-shopu www.solucel.cz. si můžete vybrat z několika modelů, podle toho, které partie si přejete vytvarovat. Jsme rádi, pokud jsme Vám pomohli usnadnit Vaši cestu za krásnou postavou!

www.solucel.cz    

Komentáře

Pro zobrazení komentářů se musíte přihlásit.