Vyhrajte krásné módní plavky!

 Vyhrajte krásné módní plavky!

Ve spolupráci s firmou Braexpert jsme pro vás připravili úžasnou červnovou soutěž o tři poukázky na nákup plavkového kompletu dle vlastního výběru!

Na velikosti záleží
Ať si kdo chce, co chce, říká, správně zvolená velikost podprsenky je zárukou komfortu a dokonalého vzhledu. Nevhodně zvolené prádlo je nejen nepohodlné, ale často také neslušivé. Mezera mezi prsy, stejně jako přetékající kůže pod okrajem podprsenky nevypadá dobře. Abyste se vyvarovaly riziku špatné volby, vyplatí se, nechat si poradit. Součástí služeb specialisty na spodní prádlo, společnosti Braexpert, která má ve své bohaté nabídce sestavené podle nejnovějších trendů spodní prádlo a plavky pro ženy všech typů postav, je proto také poradenství.

Soutěž o plavky
A protože léto už klepe na dveře, připravili jsme právě ve spolupráci s „Braexpertem“ soutěž o plavky. Jako obvykle stačí správně odpovědět na níže uvedenou soutěžní otázku, mít štěstí při losování a výhra je Vaše.

Nevíte, která varianta je to správná? Navštivte stránky www.braexpert.cz a budete vědět! Poukázka na plavkový komplet dle vlastního výběru čeká na tři z vás! Přejeme Vám hodně štěstí v soutěži a pohodové léto! Pro zapojení do soutěže se přihlaste ZDE.

Vyhrává 50, 100, 150 správná opověď.

Soutěž probíhá v termínu 11.6. – 27.6.2014.

Takže, milé dámy, pozor, soutěžní otázka je tady:

Co je to bra-fitting?

Soutěž je ukončena!

Pro odeslání hlasu se musíte přihlásit.