Vyhrajte fixu na obočí a korektor odrostů!

Vyhrajte fixu na obočí a korektor odrostů!

Skvěle vypadající vlasy a výrazné obočí patří mezi synonyma ženské krásy. Že je Vaše obočí příliš nevýrazné a musíte si ho denně pracně líčit? Nebo Vás trápí šediny, které pečlivě schováváte? Dovolte, abychom Vám představili dva pomocníky pro Váš dokonalý vzhled. TouchBack Brow Marker a HairMarker. A představte si, že je můžete i vyhrát! Ale to byste museli znát odpověď na naši soutěžní otázku.

Touchback by Colormark
Americká kosmetická značka TouchBack by Colormark, která už má na svém kontě pěknou řádku prestižních ocenění (ALLURE award, CEW Beauty Award, DISCOVER Beauty Award a Fitness Beauty Award), jednou provždy zbavila své zákaznice problémů s nevýrazným obočím a odrosty.

Dokonalé obočí po celý den
Speciální fixa TouchBack Brow Marker precizně vyznačí a vykreslí oblouk obočí. V případě potřeby dobarví prořídlá místa, obarví prošedivělé chloupky, postará se o optické rozšíření či prodloužení. A na rozdíl od klasických tužek má tu výhodu, že se nerozmazává, ani nevytváří pudrový efekt. Díky ní má obočí dokonalý vzhled po celý den bez úprav.

TouchBack Brow Market

Dejte sbohem odrostům!
Dámy, které si barví vlasy, ještě více potěší korektor šedin a odrostů TouchBack HairMaker. Tento speciální aplikátor se skutečnou barvou, která po nanesení dokonale splyne s Vaší barvou vlasů, zajistí Vašemu účesu naprosto přirozený vzhled i několik týdnů po obarvení. Dokonalé krytí, snadné použití, žádné drolení nebo rozmazávání, to jsou hlavní přednosti vlasového korektoru, který lze použít také k vytváření módních melírů či barvení vousů. A to vše bez amoniaku, peroxidu, PPD a podobných chemikálií.

TouchBack HairMaker

Výhra pro krásu
Když správně odpovíte a budete vylosována, výhra je Vaše. A jaká odměna na Vás čeká? Přeci taková, jakou jsme Vám slíbili. První dvě výherkyně se podělí o dva výrobky:
1 ks Hair Marker v hodnotě 821,-Kč
1 ks Brow Marker v hodnotě 541,-Kč

Odstín výrobku si vyberou výherkyně samy dle svého uvážení.

No řekněte sama, která z nás by nechtěla takovou šikovnou věcičku vyhrát? Zkuste své štěstí a zodpovězte naši soutěžní otázku.

Správnou odpověď na soutěžní otázku hledejte na stránkách www.touchback.cz nebo na facebooku. Zkrášlující výhra stojí za to!

Soutěž probíhá od 6. 3. - 31. 3. 2014.

Soutěžní otázka zní:

Kolik odstínů nabízí TouchBack Brow Marker?

Pro odeslání hlasu se musíte přihlásit.