Vyhrajte březovou kúru Weleda a vyzrajte na celulitidu

Vyhrajte březovou kúru Weleda a vyzrajte na celulitidu

V období plavek a odhalených nohou se vám bude skvěle hodit dárek od značky Weleda: březová péče na vyhlazení pokožky a detoxikaci organismu. Na březovou kúru se může těšit pět soutěžících.

WELEDA je značkou přírodní a BIO kosmetiky pro pokožku celého těla, vyrobenou z těch nejčistších surovin z biodynamického zemědělství či certifikovaného přírodního sběru.

Pleťová a tělová péče, vlasová kosmetika, kosmetika pro děti a těhotné, deodoranty bez hliníkových solí, parfémy, tónující balzámy na rty, přísady do koupele, ... To vše tradiční značka Weleda nabízí. Weleda má dlouhou tradici i v České republice: zde vznikla z lokální iniciativy již v roce 1926, pět let po vzniku značky.

Pro přípravky Weleda platí, že nejsou testovány na zvířatech, neobsahují žádné syntetické konzervanty, barviva, parfemaci ani látky na bázi minerálních olejů vyráběných z ropy.

Soutěžící, kteří správně odpoví jako 10., 50., 100., 150. a 200., získají Březový set na celulitidu v hodnotě 599 Kč. Správnou odpověď a více informací najdete zde. Vstoupit do soutěže můžete po přihlášení. Soutěž probíhá od 30.5.2017 do 30.6.2017.

SOUTĚŽ JE JIŽ UKONČENÁ

Soutěžní otázka zní: Kde v Čechách Weleda získává mladé březové lístky pro svou produkci?

Pro odeslání hlasu se musíte přihlásit.