Vánoční soutěž už v listopadu? Soutěžte o hodnotné balíčky!

Vánoční soutěž už v listopadu?  Soutěžte o hodnotné balíčky!

Nejkrásnějšími svátky v roce jsou bezesporu Vánoce, na které se všichni těší, ať jsou malí či velcí. Pokud už se také nemůžete dočkat cukroví, koled, dobré nálady a času stráveného v kruhu svých nejbližších, pojďte se vánočně naladit a zasoutěžte si o balíčky skleněných ozdob!

Společnost Ozdoba CZ se již několik let věnuje jednomu z nejkrásnějších řemesel. Vyrábí ručně foukané vánoční ozdoby, do kterých vkládá nejen své zkušenosti a mistrovský um, ale vždy i kousek lásky a nadšení. Historie společnosti sahá až na počátek minulého století. Během sta let prošel rodinný podnik vzestupy, znárodněním, čelil několika krizím, a přesto se vždy našel někdo z potomků, který našel sílu a nadšení pokračovat v této skleněné vánoční tradici. A to je skutečně dobře.

Ve spolupráci s touto společností jsme pro vás připravili zajímavou soutěž, kterou byste si určitě neměli nechat ujít. Na Vánoce si sice ještě budete muset počkat, ale kousek pro ně typické nálady si můžete užít už teď. Stačí správně odpovědět na soutěžní otázku a získat tak možnost vyhrát jednu z lákavých cen.

Vyhrát můžete jednu z pěti zajímavých balíčků:

1. Cena – set ozdob Spejbl a Hurvínek v hodnotě 780,- Kč

ozdoby Hurvinek

2. Cena – set s cibulovým vzorem v hodnotě 720,- Kč

ozdoby cibulak

3. Cena – set skleněných koulí v hodnotě 720,- Kč

sklenene ozdoby zlate

4. Cena - set muchomůrky v hodnotě 680,-

ozdoby muchomurky

5. Cena - vínová kolekce v hodnotě 650,-

vinove ozdoby

Neváhejte a zkuste své štěstí, odpovězte správně na soutěžní otázku a uvidíte, jestli mezi šťastnými výherci náhodou nebudete i vy! Vyobrazené sady se od zaslaných mohou mírně lišit, hodnota však zůstává stejná.

Správnou odpověď hledejte na stránkách společnosti Ozdoba CZ.

Soutěžní otázka:

Ve kterém roce začala společnost Ozdoba CZ vyrábět ručně foukané skleněné ozdoby?

Pro odeslání hlasu se musíte přihlásit.