Soutěž o vlasovou kosmetiku L' Oréal Professionnel

Soutěž o vlasovou kosmetiku L' Oréal Professionnel

Firma Dokonalé vlasy má již řadu let v ČR nezastupitelné místo v prodeji kvalitních vlasů k prodloužení včetně potřebného příslušenství. V letošním roce navíc rozšířila svou nabídku o prodej vlasové kosmetiky L' Oréal Professionnel. Jako jedni z mála nabízí celý sortiment přípravků za velkoobchodní ceny nejen kadeřnicím, ale i běžným zákazníkům. Zboží pochází přímo od výrobce, který garantuje kvalitu, neředěné originální výrobky.

Dokonalé vlasy

Přípravky L' Oréal Professionnel jsou výsledkem úzké spolupráce s předními světovými kadeřníky. Spojují v sobě odborné zkušenosti a nové technologie laboratoří L’Oréal s hlubokým porozuměním pro umění, kreativitu a techniky úpravy vlasů. Stylingová řada tecni.art zahrnuje vysoce účinné produkty pro styling vlasů. Série Expert nabízí molekulárně přesnou vlasovou péči.
Řada X-Tenso pro dlouhodobé uhlazení vlasů a Dulcia pro dlouhodobý tvar a objem patří také k nejúspěšnějším řadám L’Oréal Professionnel.

Tři z Vás nyní mohou získat dárky od vlasové kosmetiky L' Oréal Professionnel.

1. cena - balíček vlasové kosmetiky L' Oréal Professionnel Keratinový šampon 500 ml , maska 200 ml + olejíček na konečky vlasů 120 ml
2. cena - objemový šampon VOLUMETRY 500ml L' Oréal Professionnel
3. cena - diář zn. L' Oréal Professionnel

Stačí správně odpovědět na otázku. Nápovědu hledejte zde: www.dokonalevlasy.cz

Vyhrává 50., 100., 150. správná opověď.

Soutěž probíhá od 31.3 – 30.4. 2014

Z kterého města pochází firma Dokonalé vlasy?

Pro odeslání hlasu se musíte přihlásit.