Soutěž o přírodní kosmetiku a volnou vstupenku na Festival Evolution

Soutěž o přírodní kosmetiku a volnou vstupenku na Festival Evolution

Přírodní kosmetika je současným trendem, který hýbe doslova celým světem. Možná i vás tohle odvětví zajímá a rádi zkoušíte nové produkty, které jsou šetrné nejen k přírodě, ale především k vašemu zdraví. Právě teď se můžete zapojit do soutěže se značkou Lavera, ve které budeme mít hned 3 šťastné výherce. Tak co? Zkusíte své štěstí i vy?

Přírodní kosmetika Lavera je vyráběna s láskou a radostí. Díky vynaloženému úsilí a snaze nabídnout vám jen to nejlepší vznikají výrobky, které nádherně voní, mají hedvábnou konzistenci, snadno se používají a především neobsahují žádné škodlivé látky, jež by představovaly hrozbu pro lidské zdraví. Na trhu značka Lavera působí již 30 let a nabízí kvalitní produkty určené nejen pro ženy, ale i pro muže a děti

Chcete vědět, o co můžete soutěžit?

Máte chuť trochu poškádlit štěstěnu a zapojit se do soutěže? Pak vás určitě zajímá, o jaké ceny vlastně můžete soutěžit! Výherci budou celkem tři a každý z nich získá balíček s následujícími produkty:

• 1x lavera Hydro efekt serum

• 1x lavera balzám na rty B&C růžová

• 1x lavera zpevňující maska

• 1x lavera Basis maska

• 1x vstupenka na Festival Evolution

Jak vidíte, rozhodně je o co soutěžit a určitě i vás by bohatý balíček přírodní kosmetiky a jednoho volňáska na festival potěšil, co říkáte? Festival Evolution je největší středoevropský festival, který se zaměřuje na zdravý životní styl. Na festivalu se představí více než 400 českých i zahraničních vystavovatelů, kteří se soustředí na Bio styl, Zdraví, Eco World, Alternativa a Osobní rozvoj. K vidění zde bude celá řada produktů a výrobků z řad zdravé výživy, bio potravin, přírodní kosmetiky i praktické ekologické výrobky do domácnosti.

Pokud se chcete zapojit do soutěže, stačí správně odpovědět na soutěžní otázku. Budete-li 100., 150. nebo 200. v pořadí, pak se právě vy stanete šťastným výhercem, který se bude moci radovat ze zmíněného balíčku přírodní kosmetiky Lavera. Soutěžit můžete do 15. března.

Soutěžní otázka: Kolikátý ročník festivalu Evolution se letos koná?

Odpověď na soutěžní otázku hledejte na stránkách evolution.cz!

Pro odeslání hlasu se musíte přihlásit.