Soutěž o opalovací sadu kosmetiky Ziaja Sun

Soutěž o opalovací sadu kosmetiky Ziaja Sun

Dovolená je teprve před Vámi? Tak to se jistě chystáte nakoupit opalovací kosmetiku, jelikož fotoprojekce před slunečními paprsky je opravdu velmi důležitá. Zkuste nyní své štěstí a zapojte se do soutěže o tři balíčky kosmetiky Ziaja Sun!

Výherní balíčky obsahují tři kvalitní produkty s obsahem bambuckého tuku, které využijte před i po opalování, které Vám navíc pomou udržet krásnou snědou barvu.

Mléko na opalování SPF 20
Voděodolné mléko pro všechny typy pleti v prvních dnech opalování, je vhodné pro všechny tipy pleti, zejména však pro světlou a citlivou pokožku. Prodlužuje 20 krát dobu bezpečného pobytu na slunci. Mléko obsahuje bambucký tuk, provitamín B5, vitamín E a UVA + UVB filtry

Mléko na opalování SPF 20

Balzám prodlužující efekt opálení
Balzám prodlužující efekt opálení. Je vhodný pro péči o každý typ pleti po opálení, a to i v soláriu. Obsahuje bambucký tuk, provitamín B5 a vitamin E.

Balzám prodlužující efekt opálení

Zklidňující gel po opalování
Zklidňující gel po opalování, tlumí podráždění způsobené nadměrným sluněním nebo opalováním v soláriu. Snižuje účinky nedostatečné ochrany kůže a zklidňuje a chrání pokožku. Poskytuje okamžitou úlevu pro podrážděnou kůži. Jeho složení Vám však neprozradíme, jelikož je součástí soutěžní otázky.

Zklidňující gel po opalování

Pokud máte zájem o tuto opalovací kosmetiku, zapojte se do naší souteže Pro hlasování se přihlaste nebo zaregistrujete ZDE.

Vyhrávají správné odpovědi v tomto pořadí: 5, 55, 105

Soutěž probíhá od 11. 7. do 27. 7. 2014

Nápovědu můžete najít na stánkách www.ziaja.cz.

Soutěžní otázka:
Složení zklidňujícího gelu po opalování Ziaja Sun je následující:

Soutěž je ukončena.

Pro odeslání hlasu se musíte přihlásit.