Podzimní soutěž o produkty Remington

Podzimní soutěž o produkty Remington

Podzim k nám zavítal v celé své kráse. Naše okolí se zahalilo do pestrých barev, ale také se začalo dříve stmívat a ani hodnoty na teploměru už místy nejsou vůbec přátelské. Abychom vás příjemně naladili, připravili jsme pro vás ve spolupráci se značkou Remington připravil lákavou soutěž o zajímavé ceny.

I když je za okny sychravo a studeno, můžete si udělat radost alespoň doma. A co třeba s produkty značky Remington, které vás zkrášlí? Pojďte si o ně zasoutěžit a možná se i na vás usměje štěstí!

A o jaké produkty v této podzimem provoněné soutěži hrajeme?

1. cena: Zastřihovač chloupků WETech

2. cena: Airstyler Keratin Volume

3. cena: Žehlicí kartáč na vlasy

 

Zastřihovač chloupků WETech

Ideální pomocník pro každého muže, který dbá o svůj vzhled. Zastřihovač chloupků WETech slibuje dokonalé oholení s prakticky nulovou námahou. Díky protiskluzové úpravě rukojeti krásně padne do ruky, pohodlně se drží a práce s ním je opravdu jednoduchá.

zastrihovac chloupku WETech

Airstyler Keratin Volume

Trápí vás rozčepýřené vlasy, které vás nechtějí poslouchat? Neustále vám poletují kolem hlavy a způsobují, že váš účet působí neupraveně? V tom případě se vám bude hodit. Airstyler Keratin Volume - rotační airstyler se zdokonaleným keramickým povrchem. S ním budou vaše vlasy nejen ošetřené, ale i chráněné během jejich úpravě.

styler

Žehlicí kartáč na vlasy

Líbila by se vám představa dokonale rovných vlasů? A co byste řekli na to, že byste si vlasy vyžehlili během pár minut? S žehlicím kartáčem na vlasy i tenhle úkol bude hračka! Žehlicí kartáč disponuje keramickými štětinami, které zabraňují krepatění vlasů během jejich stylingu. Krásně klouže po vlasech, nezacuchává je a minimalizuje vznik statické elektřiny.

kartac

Chcete si zpříjemnit sychravé podzimní počasí s některým z těchto báječných produktů? Pak stačí jediné: zapojit se do soutěže a zkusit své štěstí! Víte přece, jak se říká: štěstí chodí dokola, občas sedne na …

První cenu získává 150. správná odpověď, druhhou cenu 300. správná odpověď a třetí cenu 450. správná odpověď. Soutěžit můžete do konce listopadu.

Soutěžní otázka zní:

Kolik přídavných hřebínků nabízí Zastřihovač chloupků WETech?

Správnou odpověď na soutěžní otázku hledejte na stránkách Remington.

Pro odeslání hlasu se musíte přihlásit.