Buďte svá díky obchodu Different

 Buďte svá díky obchodu Different

Obchod s originálními světovými značkami oblečení Different.cz je tu pro vás už od roku 2008. Na jeho počátku stála nespokojenost s nudnou českou módní scénou. Od nespokojenosti nebylo daleko k činům, a tak vznikl netradiční obchod, ze kterého nyní můžete získat dárek v této SOUTĚŽI.

Věrné zákaznice ví, že věci jsou vybírané s láskou, a proto mají www.different.cz rády. A majitelé značky Different mají zase rádi své zákaznice, a proto dělají vše pro to, aby byly zákaznice naprosto spokojené. Nakupovat můžete jak přes internet, tak v kamenném obchodě v Plzni.

fialove hodinky Desigual

Co to je za krásu?

Prvním impulsem pro otevření e-shopu byla značka Desigual, která se teď těší velké oblibě po celém světě. Další na řadě hned byly plastové voňavé boty Melissa, které se vozí až z Brazílie a množství jejich fanynek po celém světě stále roste. Z Holandska je opravdová stylovka – značka Scotch&Soda. Z Anglie dvě značky krásných doplňků – Disaster Designs a Santoro London. Díky Different zjistíte, že boty Crocs nejsou jen ošklivé "dřeváky", ale třeba i krásné a pohodlné balerínky. Nebo boty Converse? Ty asi zná každý milovník stylu. Barevné ponožky Happy Socks, španělská značka Culito from Spain nebo italské stylové náramky Ops! Objects jsou už jen třešničkou na dortu. Ale stále to není vše... Přesvědčte se sami! A zajímavé kousky neustále přibývají, a to nejen ze světa módy pro ženy, muže i děti, ale dokonce také bytových doplňků.

Nyní máte možnost některý ze stylových kousků z obchodu Different.cz získat zcela zdarma. Stačí správně a ve správnou dobu odpovědět na soutěžní otázku. Ta zní:

Kolik světových módních značek teď na Different.cz můžete najít?

Ten, kdo správně odpoví jako 100. v pořadí, získá originální hodinky Desigual v hodnotě 990 Kč. Soutěžící se 150. správnou odpovědí se může těšit na skládací barevnou sportovní tašku Desigual v hodnotě 990 Kč a pokud zašlete správnou odpověď jako 200., získáte praktickou sportovní láhev Desigual v hodnotě 690 Kč.

sklenena sportovni lahev Desigul

Odpověď na soutěžní otázku najdete na webové stránce www.different.cz, kde si také můžete prohlédnout, o co se hraje.

Soutěž je již ukončená.

Pro odeslání hlasu se musíte přihlásit.