Zvířátka v rodině - psi

RenatkaVl | 10.07.2020 9:24

Dobrý den, ráda bych začala téma ohledně pejsků, přidá se někdo? Máme 4 letou fenku kokršpaněla a doposud jsem odměňovala všemožnými okusovacími tyčinkami, kostičkami atp., ale všímám si, že už jí tyhle dobroty nejedou jako dřív a sháním nějakou osvědčenou kvalitní alterntativu. Máte nějaká doporučení? Předem mockrát díky!

RenatkaVl | 23.07.2020 13:28

Bezva! Mnohokrát díky za tipy a zkušenosti, koukala jsem na ty monopoteinky a složená teda naprostá paráda. Už je mám v košíku, tak to bylo rychlé :-D

Margita | 21.07.2020 9:22

Zkuste mrknout na nějaké psí salámky. Většinou mají skvělý podíl masa (samozřejmě značka od značky jiný) a nestojí moc pěněz. Nejčastěji přimíchám k večerní porci granulek a pesani jsou nadšení.

Nicolle | 16.07.2020 20:03

Zdravím, my kupujeme za odměnu odjakživa konzervy, oběma našim fenkám chuťově jedou a mně zase vyhovujou z praktického a časového hlediska. a my jsme zase spokojeni co se složení týče... Nejčastěji beru Mono protein od Britu, máme od nich i granule, tak se to hezky doplňuje.

Dominika | 14.07.2020 10:01

U nás odjakživa nejvíc jede maso, takže "odměňování" řeším právě jím… ať už uvařím nějakou konzervu, nebo oddělím pár kousků od vaření a pak ho přidám ke granulkám, nikdy toho náš Barry nemá dost :-D

1

Přidej odpověď

Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.

Pokud nemáte přihlašovací údaje, zaregistrujte se prosím ZDE.