Zpětný leasing

Alexx | 23.01.2018 19:56

Ahoj všem, řešíme teď doma takovou docela nepříjemnou situaci. Dostali jsme se do dluhů a kvůli tomu zvažujeme prodej nemovistosti... Docela přemýslímě o zpětním leasingu. Na koho se máme obrátit, abychom za náš dům dostali co nejvíce peněz, resp. aby nám co nejvíce zbylo? Děkuji

Alexx | 29.06.2018 9:43

Ahoj, všem vám moc děkuji za názory a zkušenosti. Určitě do toho s nimi půjdu, podle mě je to solidní způsob řešení dluhové situace.

RybickaMala | 27.06.2018 14:03

Nevíte náhodou, jak se ta cena odkupované nemovitosti stanoví? Jako jde mi o to, zda je ta cena cenou obvyklou prodeje…?

JitkaHladka | 30.05.2018 22:32

Jasně, že ano. Vše je dohopdnuto a vše je hlavně ošetřeno slouvou!

Alexx | 09.05.2018 22:18

Počkej, ona je dopředu dohudnatá cena odkupu? Aha, tak to je hodně fér.

JitkaHladka | 29.04.2018 20:41

No,jasně, že ano, je to tak :) Dívěj, jako oni ti stejně zaplatí peníze, co ti dluhy nespolknout… teda ja jsem to tak měla. Zaplatili mi víc, než byli moje dluhy, takže jsem mám základ…

Alexx | 09.04.2018 22:48

Já jako právě z toho, co jsem o společnosti četla, tak se mi právě zdá, že jsou féroví. Takže se právě domnívám, že s nimi ta domluva možná bude, no. Ale jak říkáš, ty 4 roky je reálné se pohnout z místa…

JitkaHladka | 27.03.2018 23:04
Děkuji moc, tato slova potěší! No, koukej, ta společnost nemovitost na leasing uvádí, že obvykle je klientovým právem a povinností společnosti převést nemovitost zpět do vlastnictví klienta za předem dohodnutou cenu nejpozději do 4 let. Myslím ale, že je s nimi možná domluva a hlavně, do těch 4 let se to dá zvládnout.

 

Alexx | 01.03.2018 13:55

Jako fakt? Tak to je paráda, to ti moc přeju :) Já bych taky právě potřebovala zlikvidovat ty dluhy… Je nějaká doba, do kdy musíš ten dům odkoupit zpět?

JitkaHladka | 27.02.2018 21:03

Ahoj, ano ano, měla a jsem teda spokojená. Moje dluhy mě teda docela dost dohnaly do kouta :/ Neměla jsem prakticky žádnou jinou možnost, než prodat dům. Naštěstí jsem ale ještě před prodejem narazila na společnost nemovitost na leasing, za což jsem opravdu ráda, protože dům bych stejně prodala, ale řešila bych, kam s dětmi. Takhle jsem prodala dům, splatila všechny dluhy, v domě bydlíme dál a ještě mám možnost ho zpět odkoupit...

Alexx | 21.02.2018 16:05
Ahoj, tak to zní docela fér. Promiň, že se ptám, ale ty jsi s nimi měla osobní zkušenost? 

 

RybickaMala | 30.01.2018 8:55

Ahoj, určitě se s nimi spoj! Tahle společnost ti vyřeší problémy a ještě k tomu budeš moct zůstat doma... Jim prodáš dům, z utržených penez zaplatíš dluhy a v domečku zůstaněš jako nájemce... :)

JitkaHladka | 28.01.2018 20:08

Ahoj, zkusila ses kouknout na stránky této společnosti - http://www.nemovitostnaleasing.cz/? Myslím, že ta by mohla Vaše problémy vyřešit...

1

Přidej odpověď

Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.

Pokud nemáte přihlašovací údaje, zaregistrujte se prosím ZDE.