Zničené vlasy z barvení

Juli | 03.09.2023 0:26

Dobrý večer, každý měsíc už skoro 10 let si barvím vlasy a mám pocit, že jsou hodně zničené. Poradíte jak je posílit a ozdravit? 

RenatkaVl | 27.04.2024 21:26

Mně s tímhle pomohli na https://www.clinicalhair.cz/  kde mi udělali trichologické vyšetření a nasadili léčivou kúru a mám díky nim vlasy konečně zdravé, lesklé a husté tak jako jsem ani nikdy dřív neměla :)

martina.marna | 25.03.2024 7:42

Barvíš si je sama? Jeslti používáš barvy z drogerie tak to není moc dobré.. zkus mrknout na nějaké lepší.. i na Notinu mají profi.. nebo barvící masky.. to je více šetrné

Hajanaaa | 17.03.2024 11:47

kupovala bych jen přelivy a co je super tak maui maska na vlasy, jsou pak lesklé a vyživené

viky.beckham | 18.02.2024 21:00

Dobrý večer, jaký máte typ vlasů? To je velmi důležité pro vybrání správné péče. 😉

Hvezda | 24.01.2024 17:39

ahoj, barvení mi taky vlasy hodně poznamenalo, nejvíc mi asi pomohl olaplex 

Hlinicka | 20.12.2023 10:34

Je to tato sada https://shop.tomasarsov.cz/koktejl-pro-vase-vlasy/, samozřejmě můžete koupit i v menším nebo samostatně. Já tam mám ale vše co potřebuji a používám, včetně těch vitamínů. :) Masku si dávám alespoň 1 za týden. Většinou když si umývám hlavu. Vlasy se snažím neumývat příliš často. 

Sarkez | 17.12.2023 10:12

A vy tedy používáte všechno ano? Jak často si dáváte třeba masku na vlasy? Jaká je to ta řada prosím? Já už také cítím že bych měla dát vlasům více péče, ale moc věcí mi zatím nesedlo. 

Hlinicka | 12.12.2023 11:02

Pokud si vlasy barvíte dlouhodobě, tak je určitě dobré mít i správnou péči o vlasy všeobecně, protože i barvené vlasy mohou být krásné. Důležité je ale o vlasy pečovat. Já mám třeba sadu od Arsova právě na barvené vlasy a nemohu si stěžovat. Používáním masky, olejíčku, termoochrany a dalším vlasům pomáháte a udržujete je pěkné.

Adelinda | 09.09.2023 22:56

Ano,  barvením se vlasy současně i vyživují a vlasy jsou na pohled silné a lesklé. Používám od nich už i šampóny a masky na vlasy. Tady máte odkaz na jejich stránky www.khadi.cz 

Juli | 07.09.2023 22:11

Moc díky za napsané :) Zeptám se ještě jak je používání rostlinné barvy znát na kvalitě vlasů?

Adelinda | 05.09.2023 22:40

Zdravím, co zkusit přírodní barvu na vlasy? Už je to rok co jsem přešla na přírodní barvení vlasů. Používám rostlinnou barvu khadi a s výsledky jsem maximálně spokojená. Barva je sytá, perfektně chytá na vlasy a kryje šediny.

1

Přidej odpověď

Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.

Pokud nemáte přihlašovací údaje, zaregistrujte se prosím ZDE.