Značka pánské mody

Nicolle | 04.06.2018 9:42

Ahoj, jakou značku pánského oblečení ten váš preferuje? Chci koupit přiteli nějaké oblečení, ale nevím, kam se zajet podívat.

Majki636 | 22.04.2020 18:57

Kdo má třeba naprosto úžasné košile, tak je desigual a už jsem i jednu chlapovi objednala, protože jsem ji tam nemohla nechat, tak kouknite na jejich novou kolekci.

Entova | 27.06.2018 10:32

No tak vidiš. To jem moc moc ráda, že jsi spokojená a máš vše, co jsi potřebovala.

Nicolle | 24.06.2018 12:04

Tak jsem včera v tom Freeportu byla a musím teda říct, že mě to hodně mile překvapilo. Ty ceny tam jsou fakt lepší. Mám oblečení jak pro přítele, tak pro mě :) Takže jsem maximálně spokojená. 

Entova | 22.06.2018 8:56

Tak pak napiš, jestli to splnilo tvoje očekávání a jestli jsi koupila, co jsi potřebovala :-)

Nicolle | 20.06.2018 10:31

Super tak děkuji, tento týden bych se tam mohla zajet podívat, mám volněji. Tak jsem na ten Freeport teda zvědavá.

Entova | 18.06.2018 9:05

Jo jo, to je přesně ono, na Hatích. To tam určitě zajed, jestli můžeš, fakt se tam vyplatí zajet nakupovat. Ceny jsou tam lepší, než v jiných obchodácích.

Nicolle | 13.06.2018 9:47

Ahoj entova, díky za odpověd. Hele Freeport, je to toto? http://www.freeport.cz/
Myslím, že o něm slýchávám, jestli je to ono na těch Hatích. Ale nebyla jsem tam ještě. 

Entova | 07.06.2018 9:30

Nicolle, ten můj nemá vysloveně nějakou extra vyhraněnou značku, prostě co se mu líbí. Ale vždycky dobře nakoupí ve Freeportu. Ted mi říkal, že od zítra tam mají slevy velké, že tam musme jet. 
Ale co se týká značek tak já jsem mu třeba koupila naposledy tričko v Gaudi a to nosí moc rád.

1

Přidej odpověď

Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.

Pokud nemáte přihlašovací údaje, zaregistrujte se prosím ZDE.