Žehlička na vlasy

KozaRooza | 19.09.2015 11:03

Dobrý den, ráda bych se zeptala, podle čeho vybíráte žehličku na vlasy? Já mám vlasy krepaté, vysušené, po létě obzvlášť a jelikož si vlasy musím žehlit skoro každé ráno, tak bych potřebovala nějakou co nejšetrnější, abych je nevysušovala ještě víc...vyplatí se investovat nebo je jedno, jakou koupím, když si před žehlením dám nějaký ochranný přípravek? Díky!

Jarka | 01.06.2021 18:05

Nedala bych dopustit na oravu, protože v poměru cena vs. výkon je to fakt pecka.

Vendy35 | 05.05.2021 10:13

S jakou značkou jsi tak spokojená ? :)

Jarka | 16.04.2021 23:29

Já jsem vybírala podle toho, že od té značky mám jak spotřebiče, tak i další menší elektro, které používám dnes a denně a jsem s nímm spokojená.

KozaRooza | 24.09.2015 20:00

Moc děkuji, no ta GHD je trošku mimo moje možnosti, ale dívala jsem se na těch Luxusních Vlasech, že dělají i trošku levnější model, tak si ji možná nakreslím ježíškovi:-) Každopádně ještě jednou moc díky:-)

viky.beckham | 24.09.2015 10:38

ja mam skrz zehlicku hrozne znicene vlasy musela jsem zacit jist ruzne doplnky stravy na vlasy aby se mi trochu daly do kupy. tak ted uz zehlim o hodne min. pomohly mi doplnky ze stranky nutricius-doplnky-stravy.cz

pajinecka | 23.09.2015 22:16

GHD dělá skvělé, i když teda dražší žehličky. Ale já ve volném čase stříhám, tak jsem chtěla opravdu něco kvalitního, tak jsem si koupila tuto: luxusnivlasy.cz/zehlicka-na-vlasy-g68/ghd-eclipse-cerna-zehlicka-na-vlasy-s-tepelnymi-senzory-tri-zone-p265 K vlasům je hrozně šetrná, jednak proto, že žehlí při nízkých teplotách a jednak i proto, že vlasy s ní stačí přejet jednou a ne několikrát dokola, než jsou vlasy vyhlazené. Takže za sebe můžu jen doporučit.

karollkka | 21.09.2015 17:19

Ahoj, já mám doma nějakou obyčejnou, protože si vlasy žehlím jednou za čas, snažila jsem se teda žehličkou vlasy i natáčet, ale na to jsem teda úplně levá:-) Ale vybírala jsem teď žehličku pro tchyni a viděla jsem, že se vyrábí už různé technologie, které žehlí za nižších teplot a dokážou se nějak přizpůsobit stavu vlasů a jsou fakt šetrné a žehlí tak, že vlasy neztrácejí objem. No, je toho vážně plno, tak zkus někde asi pohledat.

1

Přidej odpověď

Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.

Pokud nemáte přihlašovací údaje, zaregistrujte se prosím ZDE.