Vysoký cholesterol

Hlinicka | 19.11.2019 20:47

Ahoj všem, minulý týden manžela doktor upozornil na vysoký cholesterol… zatím nic extrémně převratného, každopádně na stravě určo začít pracovat musí a jelikož bych mu ráda nějak pomohla, snažila jsem se načíst všechno možné a prý by mohly pomáhat i nějaké rostlinné steroly, máte tu někdo zkušenosti co a jak?

VeronikaK | 20.12.2019 13:11

No dekuji za typ, koukala jsem nato a objednam si od nich i neco jineho, maji docela zajimavy vyber :-)

Dominika | 17.12.2019 22:28

Ano beru od Naturevia, maji toho hned nekolik, https://www.naturevia.cz/?s=cholesterol&post_type=product, beru od nich hned nekolik veci, tak jsem si rikala ze vyzkousim i na cholesterola vysledek je uzasny .

VeronikaK | 15.12.2019 12:43

Berete nekdo neco prirodnejsiho? Cchci nejake pasle, pokud mozno cenove dostupne

Hlinicka | 25.11.2019 17:34

Jste skvělé, moc díky za pomoc a rady, vážím si toho.

RenatkaVl | 24.11.2019 20:43

Doporučuji se zaměřit na dostatek rotlinných sterolů ve stravě, ty dokážou hrát velikou roli.

Margita | 21.11.2019 21:22

Souhlas! Pokud to jde přírodnější a přirozenější cestou, určitě bych s léky, v případě, že ještě výsledky nejsou nijak dramatické, počkala. Já mám osobně nejlepší zkušenost s Vegapure doplňkem, je přírodní a mně pomohl opravdu skvěle. 

Nicolle | 20.11.2019 21:36

Nejprve bych byla rozhodně za přírodní cestu. Doporučuji začít s vitaminy C, E a česnekem, jsou bezpečné i při dlouhodobém užívání a lze je užívat společně s klasickými léky :-)

1

Přidej odpověď

Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.

Pokud nemáte přihlašovací údaje, zaregistrujte se prosím ZDE.