Vyšetření těla

Lilinka | 23.08.2014 22:06

Ahoj, nevíte prosím o nějakém dobrém centru, kde jste byli spokojení, které se zaměřuje na zdravý životní styl, jídelníček, atd. a kde poskytují takové to měření těla, kolik  máte tuků a svalů atd.? Případně ještě nějaká další vyšetření, slyšela jsem něco o srdeční frekvenci, kvůli zátěži při sportu? Děkuji

Dola | 28.09.2014 3:19

Ale neee, stačí mít holé ruce a chodidla ;-) takže už se z toho nevymluvíte, nemáte už žádnou výmluvu, protože celé vyšetření je naprosto v pohodě :-P a navíc ta akce! o t jsem ani nevěděla, než jste mi to napsala, takže děkuju moc za tip, asi se zapojím :-)

Lilinka | 26.09.2014 23:35

Super, takže moje největší obavy jsou zažehnány :-D jupí! ale asi se člověk musí na to vyšetření nějak svléknout, že? :-O achjo, no bude to ještě výkon pro mě, se donutit tam jít :-D ale na stránkách jsem viděla, že budou mít nějakou akci na ten hubnoucí program, tak už kvůli tomu se musím donutit! :-) koukej http://royalday.cz/wp-content/uploads/2014/09/poukaz_3+1_tyden_137x80mm-02.jpg :-P

Dola | 24.09.2014 22:52

No, já jsem tam chtěla začít hubnout a na začátku jsem šla právě na tato vyšetření spolu s nějakým dalším vstupním pohovorem atd. :-) a pak jsem tam už začala docházet na konzultace skrz to hubnutí :-) vyšetření určitě nebolí, jen na tebe na chvilku přidělají nějaké elektrody, nic se nikde nepíchá, neodebírá, takže žádná bolest a stres :-)

Lilinka | 06.09.2014 18:59

A ty jsi tam teda byla na vyšetření nebo na poradě ohledně jídelníčku? :-) dá se to případně nějak propojit? :-D a jak ty vyšetření probíhají? není to moc bolestivé? a co je na to potřeba? :-)

Dola | 26.08.2014 9:57

Je to i v Brně, mají pobočky na různých místech, kdyžtak mrkni tady, úplně dole na stránce máš vypsané podrobné adresy a i mapka tam je :-) http://royalday.cz/salon-royal-day/max-pulse/ :-)

Lilinka | 25.08.2014 12:00

Lilinko děkuju za reakci, ale kde to je, ten Royal Day, je to v Brně, nebo ne? To je pro mě celkem dost důležité, nechtěla bych a neměla bych čas nějak daleko často dojíždět... :-O ale jinak to zní dobře :-) díky ještě jednou :-)

Dola | 25.08.2014 0:17

Lilinko, takových center je asi hádám dost :-D Já za sebe můžu hodnotit jedině Royal Day salon, tam docházím a jsem úplně spokojená, takže jinam jsem ještě nezavítala :-) vyšetření o kterých píše tam obě poskytují, to druhé zmiňované je myslím taky dost užitečné, i když asi není tolik známé :-) a pak tam taky dělají normálně poradenství kolem výživy, takže určitě můžeš po vyšetřeních k nim docházet dál :-)

1

Přidej odpověď

Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.

Pokud nemáte přihlašovací údaje, zaregistrujte se prosím ZDE.