Výběr korálků

Majki636 | 09.07.2020 22:41

Ahoj, chtěla bych se ve volném čase věnovat výrobě šperků, ,kdy bych to ze začátku viděla na jednodušší navlíkání korálků a dělání nárámků až bych se postupně dostala k náušnicím z fimo hmoty. Myslíte, že je to reálné ? Je tu taky někdo takový, kdo začínal s minimem zkušeností ?

Jarka | 16.01.2021 19:02

Nevíte jak jsou na tom ty barvy na sklo ? Já už je mám teda doma a zítra budeme s holkama malovat na skleničky, ale zajímá mě jestli to pak vydrží i mytí nebo je lepší nechat skleničky jako dekoraci ? 

Sonia | 21.12.2020 16:25

Mám čtyřletou dcerku a ta si s tím poradila krásně. Ono asi záleží i na šikovnosti dítěte, ale rozhodně bych to půjčila do rukou i mladším dětem, ne až od 6ti let jak píší.

IvaH | 10.12.2020 10:16

Našla jsem tam i takovou dětskou sadu, pro jak staré děti myslíš, že je to vhodné ? 

Sonia | 26.11.2020 10:17

S fimo hmotou se pracuje velmi dobře, alespoň teda mně :) hlavně mají neuvěřitelné množství barev, což mi vyhovuje, protože dělám náušnice a když se mi do toho připletou děti, tak tvoříme zvířátka :) těch možností je tam fakt hodně co se z ní dá udělat.

IvaH | 20.11.2020 16:34

Trochu se vám sem holky nacpu, chtěla bych zkusit vyrobit náušnice z fimo hmoty, ale ještě s ní nemám zkušenost. Neměla jste některá možnost s ní pracovat ? 

Jarka | 26.09.2020 8:46

Ty swarovski komponenty jsou moc pěkné, já jsem na ty decentnější a líbí se mi ty korálky z minerálů :)

Majki636 | 12.09.2020 19:36

Upřímně jsem čekala že to bude horší, ale s výsledky jsem zatím moc spokojená a i okolí výrobky chválí, tak mě to těší :) hlavně tady tyto komponenty vypadají na náramku parádně ! www.koralek-obchod.cz/swarovski-designer-editions/

Jarka | 29.08.2020 23:46

A už máš nějakou "sadu" doma ? Jestli ano tak jak ti to jde ? :)

Majki636 | 21.08.2020 21:39

Děkuju moc .. k eshopu korálek obchod jsem se dopídila už i sama, protože je to snad jediný eshop, kde mají neuvěřitelný výběr korálků a nemají to maxi baleních jako je tomu jinde. To je pro mě naprosto zbytečné, protože chci od každého typu něco, abych věděla, co jak bude vypadat, když to nakombinuju.

Jarka | 26.07.2020 17:12

Rozhodně to není nic nereálného :) takhle si myslím, že začíná úplně každý. Můžu ti tady nechat odkaz, kde mají všechno potřebné k navlékání a vytváření šperků www.koralek-obchod.cz

1

Přidej odpověď

Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.

Pokud nemáte přihlašovací údaje, zaregistrujte se prosím ZDE.