Výbava pro mimča

Nicolle | 08.08.2023 17:03

Ahoj ženy, ráda bych se Vás zeptala co jste pořizovaly pro mimča? Nosítka, kočárky případně používali jste i kojící polštáře a takové ty zábrany polštářové pro prcky? 

RenatkaVl | 24.10.2023 21:21

Ten pelíšek Matýsek máme a je to výborná věc :) malá se v něm vždycky uklidní a celá se uvolní, skvělé i na zaražené prdíky ;)

Margita | 28.08.2023 11:57

Je to vlastně takový vak, naplněný kuličkami. Miminko se v něm cítí příjemně a může v něm relaxovat. Uvolňovat napětí. Mimča by správně měla střídat měkké a pevné podložky. Tohle ulevuje svalům a zároveň napomáhá aby se tam miminko cítilo dobře, jako u maminky v bříšku. :) Až je větší může ho používat jako sedací vak. U nás to mělo veliký úspěch. Podívejte se případně i tady https://matysek.cz/pelisek-pro-miminko, mají to tam hezky popsané. :) Navíc je to český polštář a ráda podporuji naše výrobce. :) 

Nicolle | 24.08.2023 11:19

Pelíšek? O tom nic moc nevím. Jak to funguje? To je vyloženě nějaý polštář pro malé? Kojící polštář určitě koupím, ten se mi totiž moc líbil. :) 

Margita | 22.08.2023 11:03

Ahojky, kojící polštář je super věc, to určitě doporučuji. :) Já ho mám do dnes a používám ho u spaní, třeba když je partner na služebce. Jinak ještě teda je moc fajn pelíšek pro miminka, brala jsem od Matyska. Kvalitní a strašně rozkošné. :) 

1

Přidej odpověď

Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.

Pokud nemáte přihlašovací údaje, zaregistrujte se prosím ZDE.