Výbava na kolo

Hlinicka | 23.06.2015 19:23

Ahoj, ráda bych Vás poprosila o radu. Přítel miluje kolo a pořád mluví o tom, jak by si chtěl pořídit pořádnou výbavu, zatím má helmu a dres. Za chvilku bude mít narozeniny, tak bych mu chtěla nějakou další část výbavy koupit, ale protože na kole nejezdím, tak netuším, jaké vychytávky nebo doplňky by mohly zapálenému ckylistovi udělat radost. Poradíte mi prosím? Předem díky!

Vendy35 | 19.04.2021 15:15

Nevím jaká značka se partnerovi líbí, ale můj chlap je ujetý na věci od značky fox a veškeré oblečení na kolo si objednává tady odsud http://www.cyklomania.cz/obchod/Cyklisticke-dresy

Nicolle | 25.06.2015 22:13

Mrkni se na bikegallery, maji tam dobry vyber a muzes si vyfiltrovat presne to, co potrebujes. Snad ti to pomuze. A preju, at maji tretricky u pritele uspech:-)

karollkka | 25.06.2015 21:24

Ahoj, nejsem žádný odborník, ale přítel si nedávno taky vybíral tretry na kolo a jenom jsem pochytila, že se to liší podle toho, jestli máš silniční kolo nebo horské, jestli chceš sportovní nebo turistické tretry a pak jsou taky rozdělené podle toho, jestli jsi amatér, závodník nebo něco mezi:-)

Hlinicka | 25.06.2015 15:24

Jé, děkuji, to je super tip:-) Mě pořád napadaly tak akorát rukavice nebo brýle:-) No a ty tretry - podle čeho se to vybírá?

Nicolle | 24.06.2015 17:04

No tak jestli chce poradnou vybavu, tak co mu treba poridit cyklisticke tretry, s tema by si na tom kole urcite pripadal hrozne dulezite:-) Akorat je otazka, jestli by sis mu takovou vec troufla vybrat...

1

Přidej odpověď

Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.

Pokud nemáte přihlašovací údaje, zaregistrujte se prosím ZDE.