Vlasový styling

Margita | 11.03.2024 11:30

Holky hledám už dlouho nějaký opravdu dobrý lak na vlasy, zkoušela jsem jak levné tak i ty dražší, ale efekt je pořád stejný. Já mám vlasy jemné, výsledek je že mi je sprej slepí nebo udělá helmu a já abych je umývala znovu. Fakt neexistuje nějaký lak který by tohle nedělal? 

Hlinicka | 29.03.2024 8:47

Tady máš přímo odkaz na ten lak https://shop.tomasarsov.cz/2x-hold-up-lak-na-vlasy/. Já brala dvě balení, tak proto tento, ale mají ho tam i jednou. Jinak je k dostání v Rossmannu. A ano vlasy drží moc hezky a navíc jsou i pěkně lesklé a nemají takový ten slepený matný vzhled. :) 

Margita | 25.03.2024 11:22

Jeho kosmetiku jsem ještě nezkoušela, ale zaznamenala jsem jej na soc sítích. Tak dík za tip. I ta sleva s registrací je super, jinak jeho produkty najdu v drogérii? A drží ten lak? 

viky.beckham | 16.03.2024 15:41

už dlouho nedám dopustit na klasickou Niveu Volume care.. stojí něco kolem stovky yes

Hlinicka | 15.03.2024 11:44

Tak zkus od Arsova tu jeho novinku Hold Up lak na vlasy. Má to teď chvíli na eshopu, nevím jestli je to už dostupné v drogérii. Ale když se registruješ na stránky máš tam 20% slevu. :) Jinak ten lak je super, vlasy nelepí a jde večer i krásně vyčesat. :) 

martina.marna | 13.03.2024 19:00

Používám od Oribe.. je sice dražší, ale určitě se vyplatí zainvestovat. Navíc ti vlasy i trochu načechrá :) Mají ho v sálonech nebo na Notinu 

1

Přidej odpověď

Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.

Pokud nemáte přihlašovací údaje, zaregistrujte se prosím ZDE.