Vlasová péče Alterna

karollkka | 10.04.2015 23:38

Dobry den, mate prosim nekdo zkusenosti s vlasovou peci Alterna? Mam jemne vlasy, ktere se mi navic i rychle masti, a kamaradka mi vychvaluje prave Alternu. Divala jsem se, ze objemove rady maji v kategoriich Bamboo i Caviar - muzete mi nekdo dat srovnani, ktera rada je ucinnejsi? Predem dekuji, hezky den:-)

Majki636 | 30.08.2022 17:09

Mohla bych se prosím zeptat pomocí čeho jste se zbavily lupů?

karollkka | 18.05.2015 9:43

Ahoj holky, chtela jsem vam jeste jednou moc podekovat za super tipy - Alterna je skvela a ten suchy sampon vazne nadherne voni:-) A v LuxusnichVlasech jsou taky moc fajn, zrovna jsem tam objednala dalsi varku i pro mamku a kamaradku:-)

karollkka | 25.04.2015 22:15

Moc dekuji za tip:-) no, maji tam uzasne veci, ja se pri prvnim brouzdani nechala unest a nahazela do kosiku sampony, kondicionery, masky, suche sampony a tangle teezery asi za 6 tisic:-) tak to ted musim probrat, at mi v penezence aspon neco zustane:-D jeste jednou diky, hezky den:-)

Margita | 22.04.2015 23:26

Ja Alternu nakupuju na luxusnivlasy.cz a nikdy jsem nemela sebemensi problem, jsou to hlavne rychlici, co se tyce dodani. A obcas neodolam a do kosiku pridam i sampon pro pejska, aby se mohl taky rozmazlovat tak jako ja:-)

karollkka | 22.04.2015 13:18

Ahoj holky, moc dekuji za rady. Asi teda pujdu do Bamboo rady a koupim si sampon na objem a abych si udelala jeste vetsi radost, tak k tomu prihodim i ten suchy sampon, na ten me Nicolle navnadila:-) Nemate prosim nejaky tip na spolehlivy eshop, kde veci z Alterny maji? Mohla bych si je sice sehnat pres tu svoji kamaradku, ale s tou se uvidim az tak za mesic, a tak dlouho se mi nechce cekat:-)

Margita | 21.04.2015 19:21

Ahojky, jj, sampony maj suprovy, tim, ze fakt peni, tak vydrzi dlouho. Ja si minuly mesic koupila ve Vidni Marlies Moller, a jsem teda trochu zklamana. Jsou taky prijemny a vonavy, ale mam vlasy dlouhy, a aby mi aspon trosku napenil, tak jsem musela pouzivat hrozny mnozstvi a uz ho mam pryc. A objemovou radu jsem mela tu Bamboo, a je fajn.

pajinecka | 14.04.2015 22:55

Ahoj holky, já mám z Alterny vyzkoušenej šampon Bamboo na lesk a pak ještě na barvený vlasy. Střídám to ještě s dalšíma značkama, ať mají vlásky změnu. K tý Alterně - oba šampony jsou hrozně příjemný, voňavoučký a vlasy jsou po nich krásně lesklý. Jinak Nicolle, klidně si dopřej i nějakej klasickej Alterna šampon, stačí totiž použít úplnou trošku, hodně pění, takže vydrží hrozně dlouho. Já si meju vlasy obden a šampon mi vydrží minimálně dva měsíce:-)))

Nicolle | 14.04.2015 10:24

Ahoj, od Alterny používám zatím jenom suchý šampon, je v kolekci Bamboo, a ten je prostě úžasný!! Nádherně voní mangem a kokosem a jde úplně v pohodě vyčesat, takže na vlasech nenechává bílý prášek jako plno jiných. A dodá i objem. Chtěla bych vyzkoušet i klasické šampony, ale těch mám hroznou spotřebu, takže by mě to asi zruinovalo:D

1 2

Přidej odpověď

Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.

Pokud nemáte přihlašovací údaje, zaregistrujte se prosím ZDE.