Vitamíny pro podporu plodnosti

Sarkez | 17.10.2019 21:57

Ahojky :) Holky, chci se zeptat... Uvažuju nad koupí vitamínů pro podporu plodnosti. Co se tak koukám a zjišťuju, tak vidím, že na trhu jich je celá řada... Jaké se osvědčily vám?

Jarka | 05.12.2019 16:10

Já nevím, pořád jsem co se těch vitamínů týče na rozpacích :/ mně osobně se o žádných můj gynekolog nezmínil, že by něco takového bylo potřeba nebo vám ano ?

JitkaHladka | 03.12.2019 14:48

Na trhu je toho celá řada, ale já jsem našla tyto vitamíny https://www.ona-pharm.cz/superfolin-1/. Jsou docela dost doporučované, tak jsem vás chtěla poprosit o váš názor. Díky moc.

Vendy35 | 18.11.2019 20:59

Mají tady ty doplňky nějaký vliv ? Také se snažíme o miminko a pokud to jde nějakým způsobem podpořit tak budu jedině ráda.

JitkaHladka | 04.11.2019 8:38

No, já jsem na tom stene... Právě jsem zjistila, že se nám zadařilo a čekáme miminko. Je to moje první těhotenství a já nechci nic zanedbat... Naopak, ráda bych podpořila to, aby vše bylo tak, jak má. Proto bych ráda brala nějaké vitamíny. Dám na doporučení. Jaké jsou podle vás nejlepší?

Alexx | 03.11.2019 18:34

Ahoj, no ani mi nemluv. Jsem v první trimestru a hledám, co by bylo vhodné, ale zatím nenacházím... Budu ráda, když mi někdo poradí alespoň to, jak se v těch vitamínech orientovat...

1

Přidej odpověď

Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.

Pokud nemáte přihlašovací údaje, zaregistrujte se prosím ZDE.