Vegetarianske menu

maruska.kolaj | 03.02.2015 12:38

Dobrý den, chci se zeptat, jsem vegetarianka a prestehovala jsem se ted nedavno do prahy (praha 4) nevite kde jsou tu nekde nejake vegetarianske restaurace ci vegetarianske menu, prosim ? nemam cas si v tydnu varit a chodit na obedy mi prijde lepsi i skrz usetreni casu atd. diky moc

Dominika | 29.05.2015 16:50

Je to bioslunecnice,určitě si tam zajdi nebo se nejdřív mrkni www.bioslunecnice.cz , mají pestrý výběr.

Nicolle | 26.05.2015 22:09

Prosím tě a název obchodu nebo webovky? Díky

Dominika | 26.05.2015 11:09

Jo jo super obchod je na Lidické

Nicolle | 19.05.2015 18:35

Ahoj, nevíte prosím někdo kde bych v Brně našla dobrý obchod s bio potravinami? Potřebovala bych osvědčený obchůdek. Díky za typy.

martina.marna | 06.03.2015 9:29

jojo doufam, ze se tam ty syry treba po case zase vrati. :) to jsem ani nevedela ze to jde, tak to se tam taky urcite prihlasim! :) diky za tip jste moc hodna! mejte se

maruska.kolaj | 24.02.2015 13:47

joo kazdy by si mel aslespon jednou v tydnu odpocinou od stresu v praci a nabrat silu a poradne se nadlabnout :) to je skoda syry mam zrovna hrozne moc rada! :) to je super ze jste tak spokojena :) ja jsem se najejich strankach rovnou zaregistrovala, aby mi chodili emaily rovnou s nabidkou menu a nemusela hledat tamna strankach :)

martina.marna | 23.02.2015 10:54

No snazim se ted trosku setrit tak tam zase tak casto nechodim, ale obcas si zajdu vyhodit z kopytka :) docela me zamrzelo ze jsou ted uzavreny syry co tam byly, byl to skvely vyber a super ceny (to v supermarketech nenajdete) tedje tam misto nic udelany oriskov, coz se mi zase vice hodi na svacinu do prace :D vzdycky tam najdete neco pozitivniho i na zmenach :)

maruska.kolaj | 16.02.2015 12:57

dorbý den, díky moc za odepsání :) divala jsem se jim na stranky jak jste psala a docela me prekvapil jejich večlky vyber na meny :) a jeste jsem se i divala ze delaji cerstve rybicky a morske plody na jidlo to je taky super :) urcite si tam nekdy zajdu, vytam chodite na menu pravidelne? :)

martina.marna | 09.02.2015 14:40

ahojky, ja nejsem vegetarianka, tak nevim kde presne jdou nejake ty vege.restaurace, ale chodim nekdy na obed do pankrackeho rynku, je to na praze 4 a maji tam vegetarianske jidlo vzdycky v polednim menu obsahle :) posilam odkaz na menu at se muzete rovnou podivat: http://www.pankrackyrynek.cz/bistro

1

Přidej odpověď

Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.

Pokud nemáte přihlašovací údaje, zaregistrujte se prosím ZDE.