VEGAN kosmetika

Ditulinka | 12.10.2022 21:07

Dobrý den, kupujete někdo certifikovanou a VEGAN kosmetiku? Jste spokojené? Jaká značka se vám nejvíc osvědčila?

RenatkaVl | 28.07.2023 10:07

Ano Utrekram má i deodoranty, moc hezky voní a řekla bych že i fungují. JInak na stránce MilujuBio seženete více kosmetiky ne jen tuto. Takže se můžete mrknout, třeba tam bude i ta Vaše oblíbená. Já mám ráda eshopy, kde je vícero různých značek a mohu si vybrat. :) 

Hlinicka | 26.07.2023 16:14

Mají i deo? Já mám teda svoji oblíbenou tělovou kosmetiku, ale  nemají bohužel žádný deodorant a já chtěla také používat nějaký netestovaný. Případně na stránce je i jiná kosmetika? 

RenatkaVl | 14.07.2023 16:39

Vegan kosmetika je super od Utrekram. Ti mají docela známou a opravdu kvalitní kosmetiku. Já ji kupuji mamince, ta je sní moc spokojená využívá jak šampony, sprchové gely a i krémy na obličej. Krásně voní. Objednávám tady https://www.milujubio.cz/urtekram/#.

maruska.kolaj | 05.07.2023 11:51

Ano tu mohu doporučit také. Začala jsem s jejich barvami a přešla pak na celý sortiment, protože ten pocit po jejich použití...to je božské prostě, vždycky si přijdu jak někde v thajsku na spa. :) 

Juli | 28.06.2023 22:28

A opravdu funguje. To je to gró celého jejich fungování. Používala jsem v těhotenství ten olejíček na strie, pravidelně mazala a bříško mi nepopraskalo. Používám ho do teď, jelikož je strašně příjemný a pokožku mám po něm opravdu velmi vyživenou. 

Simina | 26.06.2023 20:56

No ono to totiž není jednoduché ty certifikace získat, pokud se složky na kosmetiku dovážejí z jinch zemí třeba. Každopádně na tuhle jsem se dívala a vlemi se mi líbí i to že ji dělají malé rodiné firmy, takže jsou tam opravdu jen kvalitní suroviny. A je super že je i pro maminky, muže i děti, to je velká výhoda. 

Alexx | 08.06.2023 15:12

Vegan a 100% přírodní je i kosmetika od Khadi. Používám jak barvy na vlasy tak i péči o vlasy a tělo. Nádherně voní, vyživují, nevysušují. Takže za mě svělá výrobky. 

Hlinicka | 07.06.2023 15:27

No já jsem hledala hlavně netestovanou kosmetiku s certifikací, jellikož tu nemá každá firma- nechce se jim za to platit, takže tam si nejsem jistá, zda nějaký složka testovaná není. Proto jsem sáhla po kosmetice LaOrganica, ta má spoustu certifikací a je skvělá. 

Hana | 22.10.2022 21:13

Ta je skělá! Já jsem na ni dostala doporučení od mojí kosmetičky, která s kosmetikou DR.BELTER pracuje v salónu.

Saandra | 16.10.2022 20:46

Kupuju tuto kosmetiku https://www.belter.cz/linie-n/ Je super, zkoušela jsem hodně značek, ale DR.BELTER jevýborná.

1

Přidej odpověď

Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.

Pokud nemáte přihlašovací údaje, zaregistrujte se prosím ZDE.