Únava, dieta - vitamíny

Margita | 14.09.2019 12:23

Zdravím, poslední dobou bývám dost unavená, jelikož jsem začala po několika letech pravidelně sportovat, v práci je toho nad hlavu a taky zkouším novou dietu. Nic drastického, jen jsem to v minulosti dost přeháněla se smaženým, dost často jsem měla maso atp., takže jsem se rozhodla pro změnu. Na doporučení kamarádky jsem se začala zajímat i o vitamíny, tak když už jsme u té stravy, máte nějaké tipy? Teď přes podzim mi jde hlavně o B a C.

Hvezda | 19.09.2019 21:14

Za mě také vitamíny, já mám doma zatím jen Céčko jako klasiku, ale ten Multikomplex vypadá, co jsem se koukala na netu, velice fajn. Je to tohle, ne https://www.drmax.cz/swiss-naturevia-multikomplex-tbl-60 ? 

Nicolle | 18.09.2019 21:45

Mně na únavu nejvíc zabírá pořádná várka ovoce, takže pokud máte ráno chvilku, doporučuju udělat si nějaké pořadné smoothie a věřím, že pomůže.

RenatkaVl | 17.09.2019 19:58

Tuhle únavu moc dobře znám, mám to takhle snad každý podzim. Co se vitamínů týče, určo mrkněte na Naturevia Multikomplex, jak už název napovídá, je to úplně super mix vitamínů - tuším B,C A a je bohatý i na vápník. My ho bereme s přítelem 1x/2dny a cítím se fakt suprově :-)

Dominika | 15.09.2019 21:32

No já to hlavně doporučuji nepřehnat, jelikož to pro tělo může být moc změn najednou (sport, pracovní vytíženost, jídlo), tak aby to nakonec spíš nebylo kontraproduktivní. Jinak držím palce!

1

Přidej odpověď

Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.

Pokud nemáte přihlašovací údaje, zaregistrujte se prosím ZDE.