Svatební šaty

Katusinka | 18.06.2015 23:02

ahojte holky, můžete doporučit nějaký dobrý salón v Praze, nejlépe okolí Prahy 5, kde by nám paní ochotně pomohla s výběrem šatů????

Katusinka | 25.09.2015 12:33

Tak ty opravdu vypadají krásně, nelousku66, já budu mít svatební šaty podobné. Ten typ Küss die Braut má takový podobný styl.

nelousek66 | 22.09.2015 13:39

http://www.studioagnes.cz/druzicky-tehotenske-saty měla hned ty druhé, takové do zelena, moc krásné :D

Andrejka | 21.09.2015 13:04

Tak to už má pěkné bříško, to bude překrásná družička :o a jaké šatky jste vybraly? :o

Nicolle | 27.08.2015 0:39

Oznameni si u nich nechala delat a meli ho nadherne, vsichni jim ho hrozne chvalili..ale zbytek ti neporadim, to vyzkousene nemame:-) Tak paa

karollkka | 26.08.2015 23:46

No snad jo..a prosímtě, dívala jsem se, že dělají i oznámení, můžeš si přes ně zajistit fotografa, kadeřnici, prostě všecko - neřešila to přes ně náhodou kamarádka? Děkuji

Nicolle | 25.08.2015 23:36

Karol, promiň, že píšu až teď, ale byli jsme přes víkend pryč..určitě si tam zavolej dopředu a domluv si návštěvu..jinak ochotní a příjemní jsou tam vážně moc, toho se vůbec neboj..a hlavně už mají ty zákaznice v oku, takže přesně ví, co komu sluší, takže věřím tomu, že vyberete nádherné šaty:-)

Katusinka | 20.08.2015 11:21

Byla jsem tedy zkoušet ty šaty, ještě mám domluvené druhé zkoušení, ale mohu říct, že se mi hrozně líbilo, jak tam byli všichni milí.

karollkka | 19.08.2015 22:34

Nicolle, moc děkuji za tip, ty jsou nádherné..!! A prosímtě, jak to tam probíhá? Asi je nutné objednat se dopředu že? A jsou tam ochotní? Já se bojím, že tam strávím půl dne, než vybereme něco, co se mi bude líbit, jsem hrozně náročná..:-/

Nicolle | 18.08.2015 21:49

Karol, místo a termín určitě zařiďte co nejdřív, pokud byste chtěli něco speciálního, tak to bývá zamluvené třeba i na rok dopředu. Já teda vdaná nejsem, ale teď jsem svědčila nejlepší kamarádce, která se mnou všechno řešila:-) Svatební šaty, oznámení, fotografa, kameramana, prstýnky, to všechno řešila cca půl roku dopředu, ale možná čím dřív, tím líp, jak píšeš. Jinak šatičky jsem vybírala s ní, vybraly jsme moc krásné, byla v nich jako princezna - svatebni-saty-adina.cz/cs/stella-p542.html#sthash.DhNcw9RL.dpbs - třeba by se ti mohly taky líbit, podle toho, co píšeš:-)

nelousek66 | 18.08.2015 14:35

už je v 5 měsíci, a jak bude svatba tak už hezky 6 měsíc :) Náhodou je to ta nejkrásnější družička jakou jsem viděla :D :D

karollkka | 16.08.2015 22:45

Ahoj, taky bych Vás ráda poprosila o radu. Budu se vdávat sice až příští léto, ale co nejdřív bych si chtěla všechno zajistit. A chtěla bych krásné princeznovské šaty, ale ne zase úplně typické, ideálně na jedno rameno nebo lehce krajkové, prostě něco, co nemá každá druhá nevěsta. Kam bych se mohla podívat? V Praze nejlépe. A je možnost ve svatebním salonu zařídit třeba i oznámení a další potřebné věci? Děkuji:-)

Andrejka | 16.08.2015 12:57

V kolikátém měsíci družička je? :o Já vždycky obdivovala těhotné nevěsty i družičky :o

Katusinka | 31.07.2015 21:27

Děkuji za tip na to studio Agnes, vyzkouším ho. Jasněže šaty na obrázku vypadají jinak než na člověku. Chce to vyzkoušet no.

Sisska | 25.07.2015 16:10

To věřím, že to nebylo jednoduché, jako podle mě ve všech salonech není taková možnost :D

nelousek66 | 23.07.2015 11:52

Já jsem byla v tom studiu Agnes zkoušet těhotenské šaty na družičku :) Opravdu mi velice pomohli a byli moc příjemní :) Ono sehnat šaty na těhotnou družičku není úplně nejjednodušší :D :D

1 2

Přidej odpověď

Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.

Pokud nemáte přihlašovací údaje, zaregistrujte se prosím ZDE.