Svatební prsteny

Martanka | 09.07.2015 16:45

Ahoj, budeme se brát, což je super, ale jsem nervózní ohledně prstenů. Kde jste je, holky, kupovaly? Dívala jsem se po internetu na eshopy a je to tam o hdoně levnější než ve zlatnictví, ale zase se toho trochu bojím

Veruhola | 28.06.2016 9:24

Já bych se toho taky nebála. My jsme prstýnky objednávali u Rýdla, myslím, že je to www.snubniprsteny-lr.cz, zrovna on je dost známý co se týče prstenů, takže jsem z toho strach neměla, ale je fakt, že jsem šla najistotu, protože jsem viděla snubní prstýnky od něj u kamarádky. Každopádně já měla strach spíš z toho, aby nám seděla velikost, ale nakonec jsme to udělali tak, že jsme objednali a pak jsme zjistili, že mají obchod v Praze, což je pro nás asi půl hoďky, takže jsme si je pak jeli vyzkoušet tam. Seděli nám, ale kdyby ne, tak by nám je předělali. Nicméně jsem se ptala, jak se to dělá normálně, když je obchod daleko a říkali, že to prostě pošlou, lidi vyzkouší a když nesedí, pošlou zpět a oni to upraví. Jinak u Rýdla oceňuju i doživotní servis, i když doufám, že to potřebovat nebudeme :D

viky.beckham | 31.07.2015 9:52

z izlata jsem taky objednavala ale protoze maji proste skvely vyber a kdyz jsem byla v kontaktu s obchodem tak komunikace byla velice profesionalni a mila a tak jsem mela rozhodnuto. :) ceny u me taky rozhodne hraly velkou roli. jsem moc spokojena :)

martina.marna | 24.07.2015 12:55

presne, jak pise renatka nasla jsem si certifikaci nejakych eshopu a vyhral jednoznacne eshop izlato24.cz/ :) maji tam navic super velky vyber. par kamaradek vcetne me jsme od tam objednavali

RenatkaVl | 11.07.2015 20:38

¨Toho se neboj, já se taky bála, ale pak jsem si u jednotlivých eshopů hledala různé certifikáty a osvědčení, které získávají kvalitní obchody a podle toho jsem vybrala

1

Přidej odpověď

Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.

Pokud nemáte přihlašovací údaje, zaregistrujte se prosím ZDE.