Sportovní oblečení

Sajmonka | 04.11.2012 11:48

Zdravím. Chtěla bych požádat o radu. Mám jet s přítelem letos v zimě na hory na běžky. Běžkovat snad dovedu, i když jsem na tom dlouho nestála..ale nevím, kde je dobré si pořídit nějaký pěkný kompletek na ty běžky :) .. přece jen jsem ženská a chtěla bych i na běžkách vypadat hezky a být sladěná :D ..Děkuji předem za rady :-)

Sarkez | 25.10.2018 21:33

Holky, to jsem ráda, že jsem tuhle diskuzi našla. Chtěla bych se zeptat, kde kupujete batohy…? Docela dost lítám po venku a kabelka je mnohdy nepraktická. Budu ráda za jakýkoli tip :)

Vendy35 | 04.10.2018 21:22

Hele o 30-70 % :) mají to napsaný i na stránkách www.freeport.cz

Sonia | 03.10.2018 21:35

O kolik to na tom freeportu mají levnější než oproti jiným obchoďákům ?

Lenulina | 29.09.2016 8:32

No ve freeport.cz si kupuji i tohle, je to pro me svatek tam jet a odchazt s plnymi taskami :-)

Fiona | 27.06.2014 11:44

Chtěla bych poradit, jakou běžeckou obuv. Nemyslím na trail, na takové to klasické běhání, asfalt, tráva, les, přemýšlím o dvouch totálně rozlišných značkách Mizuno nebo Nike. Tyto jsou úžasné, co myslíte? http://www.spartoo.cz/Nike-FREE-5.0-TR-FIT-4-PRT-x432960.php
 

Sajmonka | 08.02.2013 19:47

Děkuji za rady ženy..nakonec jsem dostala krásný kompletek pod stromečkem.. to jsem teda valila oči :D Jinak co se týče toho běžkování, tak na kaskádě je to paráda. Je to fajn, že je takový místo kousíček za Brnem a když člověk nemá čas jezdit někam na hory, tak si zajde za humna a zpříjemní si trošku to nedělní odpoledne třeba :) Pak pěkně na kaskádku do hotýlku na nco na zahřátí..nejlíp do vířivky :D a nemá to chybu :)

Alzbetus | 05.02.2013 10:23

Ono dost záleží na tom odkud jsi.Já sem z brna a oblíbené trasy mám na prýglu nebo na kaskádě,ale tam jezdím až poslední dobu.Zjistila jsem až minulý ro,že se tam dá běžkovat.A pak taky v beskydech,když vyrazím k našim...tak je míst hodně :)

Iveta L | 31.01.2013 15:10

Kam chodíte na běžky, kdy teda zrovna je sníh? Letos už to sice moc nevypadá, ale chtěla bych do příštího roku vychytat nějaký dobrý trasy na trénování, a hlavně ať to mám trošku různorodější a nechodím pořád na jedno místo...

Alzbetus | 23.11.2012 14:48

No dost záleží na tom,jestli na to máš nějaký cenový limit.Věci můžeš koupit za pár stovek,ale taky za několik tisíc.Podstatné jsou asi kalhoty a bunda.Já mám třeba na běhání na pdzim a vzimě tyhle kalhoty http://www.rogelli.cz/damske-bezecke-kalhoty-rogelli-coden-cerno-ruzove/ a když někdy jedeme na běžky,tak si je beru.Je fajn, že je můžeš vyuřít na víc věcí.No a pak to chce ideálně nějakou nepromokavou a větruodolnou bundu,v mém případě i s kapucí.Letos si chci ve slevách pořídit nějakou novou, ta moje stará už není nic moc.No a ideální je pod to nějaké funkční triko,abys byla v teple

1 2

Přidej odpověď

Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.

Pokud nemáte přihlašovací údaje, zaregistrujte se prosím ZDE.