Šperky s přírodním kamenem

Dominika | 12.04.2023 16:32

Ahojky, chtěla bych koupit pro mamku nějaký hezký prstýnek či přívěšek s přírodním kamenem. Ale nevím kde vybrat. Nemáte nějaký svědčený tip na takové šperky? Děkuji. 

Nicolle | 25.11.2023 9:52

Pokud myslíte takovéto https://www.nia-sperky.cz/damske-naramky-na-ruku/, tak ano mají. Sídlí na ulici U Obecního domu 2. Sama jsem tam pořizovala perlový náhrdelník a s provedením jsem velmi spokojená. Vypadá opravdu krásně. 

martina.marna | 22.11.2023 11:41

Moc Vám děkuji za doporučení. Ráda se podívám, zaujalo mě že vyrábějí šperky v limtované edici, mám ráda originální výrobky, které nenosí každý druhý. Nevíte prosím zda mají i ty minerálové šperky? Případně kde na Praze je najdu přesně? Ráda bych prodejnu navštívila, abych si mohla šperk vyzkoušet. 

Nicolle | 17.11.2023 14:29

Možná vím co hledáte. Podívejte se na stránku Nia šperky. Mají tedy eshop, ale pokud jste z Prahy, tak na Praze 1 sídlí jejich prodejna. Mají opravdu nádherné kousky, velmi originální a limitované. Dělají vždy pouze pár kusů. Šperky jsou ručně vyráběné v Los Angeles podle dánského návrháře. 

Margita | 13.11.2023 10:45

Ne, že by zmíněný eshop měl špatné šperky, ale hledám něco více neotřelého s nádechem luxusu, třeba i se zlatými prvky. Chtěla bych si pořídit nějaký pěkný náramek s přírodním minerálem. Preferovala bych tedy spíše kamenný obchod. 

martina.marna | 24.04.2023 16:49

Tam mají opravdu nádherné kousky. :) Kupuji vždy, když má nějaká kamarádka narozeniny a nikdy jsem nelitovala. Navíc opravdu rychlé doručení a super rychlá výměna, pokud nesedí velikost. :) 

Dominika | 19.04.2023 16:12

Jé moc děkuji Andrejko, slevička se určitě hodí. :) Už jsme koukala a vybrala jsem nakonec k prstýnku i naušnice, aby to měla trošku komplet. 😍Objednávala jsem včera a zítra je už budu mít doma, to je opravdu rychlost. Tak se těším. :) 

Stanička | 13.04.2023 9:39

Ahoj, sama jsem milovnicí přírodních kamenů a minerálů, v tomto ohledu dávám přednost Českému výrobci. ☺ Nedávno jsem kupovala tento prstýnek: https://www.olivie.cz/7373-stribrny-prsten-mechovy-achat/- tady máš přímo odkaz, mají tam teda i jemnější, ale tento pro mě byl TOP. Když zadáš kód MAJ2023 máš ještě 15% slevu. 😍 

1

Přidej odpověď

Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.

Pokud nemáte přihlašovací údaje, zaregistrujte se prosím ZDE.