Spánek

Majki636 | 24.01.2023 15:54

Ahoj, nenašla bych tady někoho se stejnžm problém a to že mi večer nejde ani za boha usnout. Usnu vždycky až nad ránem až jsem úplně vyšťavená a za chvíli budíček. A takhle to je prostě každý den a už se na mě ta únava začíná podepisovat.

martina.marna | 30.05.2023 9:17

Né, tam není THC. :D Já jsem je brala v tabletkách, ale jsou i jako kapky pod jazyk. Tabletky se berou 1-3, ale pokud na to není člověk zvyklí tak mi stačila jedna. :) Já jsem si je teda dávala ze začátku prostě večer každý den, teď je beru jen když mám opravdu hodně stresu a cítím ten neklid. :) Kupuji na Kratomworld, tak se mužete mrknout, mají tam docela vleký sortiment. :) 

Stanička | 24.05.2023 16:30

A nejste potom sjetá? :D Jak často se to musí úžívat? Jeslti jen když je problém, nebo to berete nějak pravidelně? 

martina.marna | 18.05.2023 12:36

Mě nejvíce pomohlo teda CBD..Nemohla jsem vůbec vypnout v hlavě mě to šrotovalo i v noci, ráno byla nevyspalá, protivná a vyfluslá.  Tak jsem zkusila to CBD a přišla fakt úleva, hlava mě vypla a konečně se mi povedlo usnout. 

IvaH | 06.03.2023 11:49

Pokud chceš něco na spánek, tak bych volila něco přírodního jako má altaherba, co nebude zatěžovat tělo. 

1

Přidej odpověď

Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.

Pokud nemáte přihlašovací údaje, zaregistrujte se prosím ZDE.