Snaha o druhé dítě

Denda | 05.12.2023 22:13

Dobrý večer maminky, s manželem se snažíme o druhé dítě, ale zatím se nedaří. Poradíte - na jakou kliniku se obrátit? Kde by nás vyšetřili a řekli co se děje?

viky.beckham | 13.02.2024 13:22

Doporučuji všema deseti https://www.ivf-zlin.cz/ i když jsme museli dojíždět, tak to bylo nejlepší rozhodnutí, jaké jsme tenkrát udělali. Špičkový personál, vstřícnost, pozitivní přístup a mluvení na rovinu. Podstoupily jsem všechny vyšetření, které nám byly doporučeny a nakonec jsme s doktory našli i ideální léčbu právě pro nás. Náš syn Adámek letos oslaví 6 narozeniny. :) 

Bebi | 28.01.2024 20:03

Ano, také mi to říkala. Já myslím, že je to důležité, protože ně každý to snáší dobře fyzicky nebo hlavně psychicky a taková podpora je hodně důležitá.

sandrii | 27.01.2024 19:34

Ano, personál je moc milý a ochotný. Cítila jsem se tam moc dobře.

Bebi | 24.01.2024 18:24

Sestra u nich darovala vajíčka. A říkala, že je tam sandri moc příjemné rodinné prostředí. V tak náročné chvíli, kdy se někdo snaží o miminko je prostředí hodně důležité.

sandrii | 20.01.2024 17:15

Já mohu doporučit kliniku ve Zlíně ivf-zlin. Byla jsem tam dvou cyklech umělého oplodnění.

Simina | 12.12.2023 22:29

Ano, testovali i embrya. Tady najdete víc informací www.repromeda.cz/pgt Doporučím se objednat na konzultaci a pak uvidíte.

Hana | 10.12.2023 21:10

Holky a nevíte - dělají i nějaké genetické testy? Četla jsem, že ty jsou taky důležité - zláště PGT-A, tyto testy by měly výrazně zvyšovat úspěšnost léčby.

Simina | 07.12.2023 12:48

Doporučím kliniku Repromeda - taky jsme měli s manželem problém s početím a kamarádka nám na klikniku dala doporučení. Dělají velmi důkladné vyšetření a testy a přišli na problém u partnera, tak nám doporučili IVF. Po IVF jsem hned otěhotněla, takže kliniku doporučím. Celkově se mi líbil i jejich přístup, do ničeho mě netlačili a bylo vidět, že se fakt zajímají a chtějí mi pomoct.

1

Přidej odpověď

Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.

Pokud nemáte přihlašovací údaje, zaregistrujte se prosím ZDE.