Sekáče Praha

Susssiny | 24.10.2014 20:57

Ahoj, ráda bych tady rozjela diskuzi na téma, jestli rády nakupujete v sekáčích a jaké sekáče máte oblíbené v Praze a proč, nebo co tam je zajímavého, případně nějaké prostě tipy na slevy, akce a podobné záležitosti v sekáčíh ;-) takže pokud rádi hledáte zajímavé kousky v sekáších jako já, tak určitě piště, ať si můžeme povyměňovat tipy :-)

Susssiny | 08.12.2014 15:27

No, tak někde právě dobré být nemusí, i když je to sekáč :-D byla jsem i v takových sekáčích, kde za nošené oblečení chtěli hrozné peníze, protože to byly nějaké "super hyper" značky.... :P a mají tam i dětské oddělení, nevíš prosím?? :-)

Bro | 25.11.2014 20:02

Ne, teď v zimě jsou právě ty trhy uvnitř, to jsme se špatně pochopily asi :-O :-) tak to je super, žes tam ještě nebyla, takže jsem ti poradila něco novýho, to mám radost, tak tam určitě zajdi ;-) ne, jako není to tam nějak drahé, spíš jsem myslela takový ty normální značky ;-) a  ceny jsou dobré, od toho je to sekáč, ne? :-P

Susssiny | 24.11.2014 0:47

Jeee, děkuju, tam jsem ještě asi nebyla :-D teda spíš asi určitě, protože nějaký trhy bych si asi pamatovala,ale není na venkovní trhy už moc zima? nebo je to jen v létě teda? :-) to je faj, že se najdou i značky, ale za kolik je člověk teda třeba schopný něco koupit? není to zase nějaké drahé, pokud jsou to značky? já značkové mít nemusím, stačí mi, že je to originál :-P

Bro | 27.10.2014 15:12

Ahojky, jo já tam taky ráda nakupuju :-) když najdu nějaký značkový kousek za super cenu, mám úplnou radost, daleko větší, než kdybych si je kupovala za plnou nehoráznou cenu  :-D chodím ráda a často do Second hand Landu http://www.second-hand-textil.cz/cz/maloobchod/ a kromě normálního sekáče tam mají v soboty i trhy na dvoře ;-)

1

Přidej odpověď

Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.

Pokud nemáte přihlašovací údaje, zaregistrujte se prosím ZDE.