Salon Paulina?

Horalinka | 22.10.2014 20:07

Dobrý den, nemáte prosím někdo zkušenost se svatebním salonem Paulina? Je v Brně, jsem sice ze Znojma, ale viděla jsem na stránkách jejich šaty a některé se mi hned zalíbily, takže si říkám, že bych si nějaký ten kus dojela, pokud je to dobrý salon a šaty vypadají i naživo hezky a jsou kvalitní, nebyl jste tam někdo, prosím? Děkuju

Horalinka | 11.12.2014 23:39

Super, Natalie, děkuju moc :-) už se tedy těším a co nejdřív se tam pokusím domluvit - asi se mám domlouvat notmálně telefonicky, že? :-) 

Natalie | 25.11.2014 18:09

Jo, jasně, právě proto jsem tam taky byla tak spokojená, že byli hrozně milí a vstřícní :-) a myslím, že na čase se s nimi dá taky domluvit v pohodě, protože to i nějak píšou na těch stránkách :-) stačí se asi zeptat a uvidíš :-)

Horalinka | 24.11.2014 9:50

Dobře, děkuju a personál je tam milý? :-) nemusíš se bát, že na mě budou protivní? a taky si říkám, kdyby mi to nevycházelo, jestli myslíte že se s nimi dá třeba domluvit i nějaký termín mimo tu jejich otevírací dobu???

Natalie | 25.10.2014 18:53

Ahoj, jo tam jsem půjčovaly, sice ne na svatbu, ale na bílou prodlouženou a byla jsem spokojená, šaty mají Annais Bridal - to je nějaká americká značka a připadají mi fakt kvalitní, žádné odfláknuté :-) určitě tam zajdi, za podívání kdyžtak nic nedáš :-) je to na Údolní 27 ;-) http://salonpaulina.cz/kontakt.html tady se kdyžtak ještě mrkni na tu adresu, ať trefíš :-)

1

Přidej odpověď

Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.

Pokud nemáte přihlašovací údaje, zaregistrujte se prosím ZDE.