Rychlé hubnutí

Verca | 22.11.2011 12:01

Není rychlé hubnutí nebezpečné pro náš organismus? Jak rychle se dá zhubnout bez jakýchkoliv negativních příznaků na naše zdraví.

vendyska | 28.6.2016 21:37

Dostat z těla z tkání přebytečnou vodu. Díky tomu ti bude líp, budeš si připadat taková nabitější energií, protože tě nebude ta voda zatěžovat.

Jandka | 27.6.2016 22:12

Odvodnit? Jak jako odvodnit?

vendyska | 23.6.2016 22:28

Nejlepší a nejrychlejší je se odvodnit. Pokud má člověk v sobě vodu navíc, tak je to nejlepší a nejúčinější zhubnutí, protože to vlastně není tuk.

RenatkaVl | 7.1.2015 21:44

Jestli můžu poradit, tak se vykašlete na nějaké rychlé hubnutí. Já už takových diet podnikla za svůj život několik, ale kila se nakonec vždy vrátila. Pokud svému tělu a zdraví nechcete uškodit, tak začněte pozvolna. Aby jste si váhu udržela, je potřeba celkově upravit životní styl a jídelníček. Co se jídla týče, tak všechno, ale s mírou. Pravidelně. A bez pohybu to taky nepůjde. Kdybyste měla zájem, tak mám kontakt na jednu dobrou poradkyni z Brna. Moje mamka k ní chodila a shozená kila se ji už nevrátila.

AdélaK | 30.10.2012 13:46

Dobrý den,

hubnutí je přijatelné v míře 3-5kg za měsíc. Hubnutí se dá dosáhnout i prostřednictvím správně nastaveného výživového plánu na míru. Pokud by měl někdo zájem o radu týkající se výživy, kontaktujte nás bezplatně na http://pomocnik.zdravisusmevem.cz/

Adéla Knotová, ZDRAVÍ S ÚSMĚVEM s.r.o.

Michal.M | 24.9.2012 8:09

Ahoj holky. Mám přítelkyni, která řeší uplně stejne problémy jako vy. Dost kil navíc. Mě to nevadí, mám rád, když je "za co vzít", ale už jen kvuli ní a depkám, které ze své nadváhy měla, jsem se jí snažil pomoct. Nakonec jsme objevili a vyzkoušeli bylinkove doplnky stravy. Během 3 měsíců zhubla 9 kilo. I když je mi jasný, že vám to nepřijde moc ... je za to štastná a hubne dál. A to při běžném pohybu a množství jídla za den. Ted už to berou všechny baby v rodině, když vidi ten efekt. a i na nich začíná být vidět, že kila pomalu mizí. Pokud chcete, napište mi na "michal.munduch@seznam.cz" . Neslibuju zázraky a že z baculky bude vychrtlá modelka, ale při troše vytrvalosti pujdou kila dolu a to viditelně.

 

Hanalore | 13.6.2012 14:36

Podle mě rychlé hubnutí je nesmysl.  Držela jsem nejrůznější hladovky, diety  7 let a výsledek? Jen příbírání!! A to jsem i hodně cvičila. Teď jím vyváženě a hubnutí mi jde asi o 200% lépe. Škoda, že jsem si to uvědomila až teď. Už jsem se mohla radovat z krásné postavy dávno.

Začnu asi tím, že už několikátým  rok  využívám stránky stobklub.cz. Nikdy jsem na to nedala a když jsem náhodou toho využila, stejně jsem se neřídila jejich pravidly. Spíš jsem si hlídala, abych byla na příjmu, o kterém jsme si myslela, že je ten správný. Přišlo mi, že mi toho program napočítal moc a nevěřila jsem. Po druhým dnu jsem to vždy vzdala, protože jsem začala přibírat. ( Zvýšení všech živin a příjmu bylo pro tělo šok a najednou mělo tolik energie, jako nikdy(7 let) a začalo ukládat). Ovšem zlom nastal až tento rok, kdy jsem to vydržela do teď. Přesně jsem se tím řídila přes 3 měsíce a teď vím, že můj metabolismus se už napravil a  nejím přesně do detailu - někdy míň, někdy víc. Výsledek byl ten, že když jsem jedla přesně, tak jsem každým den byla o nějaký gram hubenější. Teď se tím už na 100% neřídím, ale i tak váha jde dolů, i když ne tak rychle. Ale ještě před rokem bych nevěřila, že s takovým přísunem jídla se může hubnout. Přitom se to píše všude. Asi si říkáte, když to teda tak zázračně funguje, tak proč to nedodržuji přesně do teď ? Nejsem robot. Ono je to náročné, to tam naklikat, vymyslet, nakoupit. Kolikrát to byli nervy, aby docílila toho, aby to všechno bylo OK. Momentálně to mám už docela v oku a vím, kdy mám moc a kdy málo. Hold, opakování je matka moudrosti. 

Vážit/nevážit jídlo
Vážit! Alespoň ze začátku! Hodně vám to pomůže, když si nevíte rady kolik masa (obecně 100g/2krát denně), kolik přílohy, ale taky kolik ovoce. Já beru ovoce jako takového zrádce. Protože obsahuje moc sacharidů. zeleninu jsem ze začátku taky vážila, ale teď už ne. Má skoro nulovou kalorickou hodnotu a rozhodně vám neublíží, ba naopak naplní žaludek a vy se pak cítíte více sytí. Někdy až přejezeni.

Hodně mi dal i seriál Jste to co jíte
Utvrdil mě v tom, že je to ta správná cesta. A taky že po nějakým čase vám už tento přísun nebude ani stačit  (když hubnete z obezity do normálu) a budete muset přidat, že je to zcela normální a tělu musíte dodat. Ovšem v míře! Jedná se tady o několik stovek KJ.

Nejvíce se mi na tomto stravování líbí, že mě dal do normálu a můžu jíst vše, jen se musím trošku hlídat. No a ještě před půl rokem mě trápil fakt, že jsem jedla málo, cvičila jak blázen a pak si dala třeba byť jen pásek čokolády, váha šla hned nahoru. A ještě obtížněji se mi hublo to nabrané (třeba) 1 kg. Teď to tak už není, můžu si to dát a takřka nic na váze nejde poznat. Dle mého lajckého úsudku je to tím, že tělo má vše co potřebuje a nemá potřebu ukládat nějakou energii v podobě tuku. Ovšem to neznamená, že se tím cpu od rána do večera, snažím se tomu vyhýbat co nejvíce, co to jde. Navíc, když jím opravdu tak jak mám, tak ani žádné chutě nemám. V poslední době, když mám chutě, tak na okurkový salát :D Nevím proč, ale vyhovuje mi to:) 

No a pro mě nejdůležitější část
Dříve jak jsem už psala, jsem jedla málo, dost cvičila, ale hodně jsem ujížděla - strašné chutě na sladké a na veškeré jídlo. Důsledek toho bylo, že jsem jen příbírala. Zhubla třeba 3 kg, ale za 3 dny jsem nabrala 6 kg. U mě normální jojo efekt. Teď je to jinak! Teď přes zkouškové jsem se nehlídala. Před zkouškovým jsem měla 73 kg - jedla jsem vše, i o půlnoci chleba s pomazánkou, dokonce dvakrát jsem si koupila pytlík brambůrek a sežrala ho na posezení u večerního filmu - nervy před zkouškou. A důsledek? Jsem tam, kde jsem byla před zkouškovým - 73 kg. A není to tak, že bych nejedla, spíš bych řekla, že jsem jedla o dost víc a hlavně rychlovky - čínský polívky sem tam, pečivo s pomazánkami. Přes zkouškové jsem se nevážila, ptž jsem si myslela, že by mě trefil šlak, když jsem dojela dom strašně, strašně moc jsem byla překvapená a začala jsem tomuto způsobu hubnutí a vůbec stravování věřit ještě víc.

No a proč teda nejsem už krásně hubená, když je to tak "jednoduché" jak píšu?
Je to zmíněno v minulém odstavci, já prostě stojím třeba i měsíc na stejném místě, protože to nesmyslně kazím. Hlavně teď před zkouškovým jsem si dala cíl: Nesmíš přibrat!! Mimochodem skoro jsem necvičila. Splněno, já jsem happy. 

Něco o mých cílech
Vpravo mám odpočítadla, jedno bude už končit, to jsem chtěla pokořit 70kg. Mám na to asi 9 dní a už  to těžko zvládnu, ale už je tam nachystané druhé. Věřím tomu, že když mi teď chybí jen 3 kg, tak že to zvládnu dohnat. Nebude žádné zkouškové - pro mě extra nepříjemné období, plné stresu a nejistoty. Uvidíme jak mi to půjde dál. Věřím tomu, že stačí jen vydržet a ono to jde, ale musí se i trochu chtít a věřit tomu, co říkají všichni okolo. Za dva dny se dá stihnout ledacos - odmaturovat, dostat diplom, vyhrát turnaj, mít nehodu a následně umřít, ale nedá se zhubnout. Ani nemoc nevyléčíte za 2 dny.

Těžko říct jestli to funguje na všechny, na mě ano. Myslím si, že i na většinu z vás co "hubnou". Pro nemocné s nějakou těžkou nemocí to asi nebude. Každý tělo je složený z toho stejného, jen záleží na tom jak moc ho máte "porouchaný".

Doufám, že vám článek aspoň něco dal. Jak to píšu, tak se jen utvrďuji v to, že to jde. Ale musí se chtít, umět si něco odepřít, kombinovat.

www.http://hanalora.blogspot.cz

1

Přidej odpověď

Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.

Pokud nemáte přihlašovací údaje, zaregistrujte se prosím ZDE.