Robot na okna?

Jolo | 19.06.2014 11:18

Ahojky, chci se zeptat jestli někdo nemáte vyzkoušeného nějakého robota na mytí oken? takového aby se jen zapnul a pak lezl po okně úplně sám, protože máme doma vysoká okna a v patře špatně přístupná, tak něco takového sháním. Díky

Jolo | 14.08.2014 13:09

Tak to je bezvadné, tos mě uklidnila, z této jediné věci jsem měla tak obavy, takže teď ho můžu v klidu koupit ;-) 

Eliška | 01.08.2014 18:17

Ne, určitě nespadne :-) drží na okně přisátý nějakým sacím motorem, takže žádný strach, spadnout nemůže :-) je zapojený do sítě a kdyby náhodou vypadl proud, tak jsou tam nějaké záložní baterie, takže by zvládl i krizovou situaci :-D toho není potřeba se bát, takové věci mají samozřejmě vyřešené :-) myslím, že je to dobrá věc, ta úspora času je fakt bezvadná :-)

Jolo | 21.06.2014 22:08

Super, Eliško, děkuju za reakci! A chci se zeptat, nehrozí, že by z toho okna nějak spadnul? Drží tam spolehlivě? Mám malé děti, takže se pořád bojím, aby se jim něco nestalo, víš... a byla bych velmi nerada, aby mi na ně spadl robot na okna :-O :-) ne, doufám, že je to spolehlivý pomocník, když píšeš, jak jsi spokojená, tak budu o pořízení dost uvažovat :-)

Eliška | 20.06.2014 10:20

Jo, já mám hobota http://www.hobot.cz/ a je výbornej :-) jen ho dám na okno, zapnu a on si sám vyleze nahoru a odtam se pak spouští dolů po trase a umývá, každé místo vezme dokoce dvakrát, takže jsou pak okna krásně lesklá :-) hlavně mi to ušetří spoustu času, protože ho vždycky zapnu a jdu dělat něco jinýho, pak přijdu a okna umytá :-D

1

Přidej odpověď

Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.

Pokud nemáte přihlašovací údaje, zaregistrujte se prosím ZDE.