Pumpička proti bolesti

Sarkez | 03.10.2018 7:32

Ahoj holky, v listopadu mě čeká operace kolene. O nic nejde, ale trápí mě ta bolest, která bude následovat. Slyšela jsem ale, že existuje jakási pumpička, díky které nebudu cítit bolest v té ráně. Jde prý o to. že do operovaného místa se zavede látka, která tu ráno znecitvlivý. Aplikuje ji lékař... Neznáte něco takového? 

Alexx | 01.07.2019 14:06

Já jsem o té pumpičce už slyšela. Byla bych ale ráda, kdyby se tu našla maminka, co ji po porodu měla. Jak jste na ni reagovaly a hlavně by mě zajímalo, zda pomohla od pooperačních bolestí?

JitkaHladka | 31.05.2019 14:35

A o té pumpičce ses dozvěděla jak? Jako já se ptám proto, abych věděla, kde se na ni informovat, nebo kde ji můžu vyžadovat :)

Makuleta | 25.04.2019 10:40

Zdravím, vy jste zkoušeli po zákroku tu pumpičku? Opravdu pomáhá proti bolesti a po opraci to působí 3 dny proti bolesti?

Sarkez | 04.04.2019 10:04

No, dobrý nápad. Jakoje to prostě úleva od bolesti. Ne že bych sama byla nějaký bolestínek, to ani omylem, jenom prostě úlevě se nebráním, což si myslím, že je naprosto normální věc.

viky.beckham | 11.03.2019 11:44

Take mi to prijde jako dobry napad, v tom s vami urcite souhlasim.

Sarkez | 03.03.2019 10:37

No, já bych možná neřekla, že je to vychytávka, ale je to vážně výborná věc. Jako co se týká bolesti, tak podle mě je to skvělá volba, jak se jí alespoň trochu vyhnout... A jak fungovat dobře :)

viky.beckham | 26.02.2019 10:37

Ted jsem o tom cetla i v jine diskuzi, zda se mi to jako dobra vychytavka.

RybickaMala | 03.02.2019 11:47

Jako pokud by mě čekal takovýto zákrok, tak bych určitě na něj nešl bez té pumpičky. Ta pumpička vání kanylou do ranky umrtvovací látku, která působí lokálně, takže umrtví jen to místo, které má. Sice stojí 4 tisíce, ale za tu úlevu bych dala cokoliv.

Alexx | 29.11.2018 13:24

Určitě se na to zeptej, je to dobrá věc. Uleví ti od bolesti a v případě těch prsou je to fakt omezuící a nepříjemné.

Sonia | 19.11.2018 21:19

No já jsem se už někde dokonce dočetla, že se dá použít i v případě plastiky prsou :O. Musím se na to zeptat doktora protože bych to teda určitě chtěla pokud to takhle ulevuje od bolesti ať to stojí co to stojí.

Alexx | 19.11.2018 19:22

Ajeeejeee, další nezmar, ale neboj, taky to tak mám. Hele, ta pumpička je ale skvělá, sama jsem ji neměla, ale když jsem byla v nemocnici, tak ji kočka, co ležela se mnou, měla a teda, tichá závist! Díky té pumpičce asolutně necítila bolest. Lituju, že jsem o ní nevěděla. Ale ty si ji poříď! Je to fakt investice, co se vyplatí!

Sarkez | 29.10.2018 14:36

No, mě by to právě opravdu hodně zajímalo, protože by se mi to hodilo...Já jsem vážně posera z bolesti, navíc jsem docela aktivní člověk a nedovedu se představit, že jen ležím...

Sonia | 14.10.2018 20:22

A jste si jisté, že se to dělá i u nás ? Vím, že třeba v Kanadě s tím pracují, ale jestli se to dostalo už k nám to teda netuším :/

Sonia | 04.10.2018 20:32

Tak to se připojím do diskuze protože o ničem takovém jsem ještě neslyšela a ani s ničím takovým teda nemám zkušenost a to už mám nějaké operace za sebou

Sarkez | 03.10.2018 7:32

Ahoj holky, v listopadu mě čeká operace kolene. O nic nejde, ale trápí mě ta bolest, která bude následovat. Slyšela jsem ale, že existuje jakási pumpička, díky které nebudu cítit bolest v té ráně. Jde prý o to. že do operovaného místa se zavede látka, která tu ráno znecitvlivý. Aplikuje ji lékař... Neznáte něco takového? 

1

Přidej odpověď

Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.

Pokud nemáte přihlašovací údaje, zaregistrujte se prosím ZDE.