Psychické problémy

Jarka | 28.12.2022 14:59

Jak se vám daří bojovat s psychickými problémy? Berete na to nějaké léky nebo se s tím dá pracovat a zvládat i bez nich? 

Hlinicka | 03.07.2023 13:42

Sama jsem brala Guaranu jednu čajovou lžičku jsem si dávala jednou denně, takže každé ráno.  Ta Ashwagandha je tuším 3-4 kapsle denně, tu brala kamarádka, ale určitě pokud nemáte zkušenosti stačí Vám i nižší dávka. Mě teda moc pomohla a zvládla jsem pak i lépe fungovat. 

Dominika | 29.06.2023 15:05

To mě nenapadlo, mám také psychické problémy, ale přírodní věci bych rozhodně vyzkoušet chtěla. Snažím se samozřejmě problémy řešit, protože je toho opravdu hodně. Nejvíce mi dává zabrat práce, ale už jsem udělala kroky, aby se vše urovnalo. Nechtěla jsem hlavně skončit na práškách. Tohle zní moc dobře, Vy s tím zkušenosti máte? Jak se to bere prosím? 

Hlinicka | 08.06.2023 12:15

Jarčo, já jsem se s psychikou potýkala sama docela dlouho. Samozřejmě nejlepší řešení je začít pracovat s tím co ti dělá zle a případně od toho odejít. Prášky vše nevyřeší. Pokud potřebuješ nějaký životabudič, nakopávač, sáhla bych spíše po přírodních doplňcích. Podívej se na tuhle https://kratomworld.cz/collections/ke-kratomu/products/green-guayusa-jemny-prasek případně ještě dobrá je Guarana. Obě pomáhají na psychiku, spánek, vitalitu a mají xy dalších vlastností.

Jarka | 24.01.2023 16:15

Máš s něčím takovým zkušenost? Budu ráda za jakoukoliv radu, co by se s tím dalo dělat. 

Sonia | 30.12.2022 17:17

Do léků bych se rozhodně nepouštěla, jsou ii jiné nenávykové způsoby, jak se dají psychické problémy řešit.

1

Přidej odpověď

Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.

Pokud nemáte přihlašovací údaje, zaregistrujte se prosím ZDE.