První knížka

Natalie | 26.7.2014 19:26

Dobrý den, chtěla bych se zeptat maminek s jakou knížkou jste začínaly takovéto první čtení dětem večer před spaním? :-) Děti už pomalu dorůstají do věku, kdy můžeme vyměnit leporela za nějaké "normální" příběhové knížky, ale přemýšlím, jestli mám zvolit nějakou českou klasiku anebo spíš něco od Disneyho? :-) Díky za tipy

Lesanka | 25.10.2014 21:34

No já mám holčičku i kluka, medvídek Pů je určitě fajn, toho mají rádi jen nevím, jestli na něj už nejsou trošku staří, ale dívala jsem se tam a jsou tam i další pěkné časopisy, myslím, že tam něco vybereme, ještě to ukážu přímo dětem a uvidíme, co na to řeknou :-) ale moc jste mi pomohla, děkuju :-) a i ty ceny jsou dost slušné :-)

LuciKa | 24.10.2014 0:56

Dobrý den, když vy nepíšete, jak staré máte děti, nebo jestli to jsou holčičky nebo kluky? :-)  to se pak těžko radí, ale naše děti rády čtou třeba Medvídka Pů http://www.egmont.cz/casopisy/medvidek-pu/ :-) ale podívej se tady na ten eshop, tam je spustu časopisů k objednání jako předplatné :-)

Lesanka | 27.9.2014 20:19

Dobrý den, chci se zeptat trošku mimo, ale přece - je to o čtení :-) čtou vaše děti nějaký časopis? a pokud ano, tak jaký, prosím? .-) chtěla bych aby naše děti v ideálním případě nějaký časopis každý měsíc pravidelně odebíraily, aby si pěkně zvykly na čtení už jako malí, ale nenapadá mě, kde by se to předplatné dalo objednat a taky jaký vůbec časopis? nevíte prosím o něčem? :-)

Natalie | 26.8.2014 16:28

Mám oboje :-D holčičku i kluka, koukala jsem na e-shop a mají tam teda fakt spoustu věcí, tak krásné knížky, že si říkám, že bych zase skoro chtěla být malá :-D

Dola | 26.8.2014 0:16

Tak já nevím právě jak vy, ale já má dvě holčičky, takže od Disneyho u nás frčí hlavně princezny takže teď aktuálně třeba tady Sněhurka a Ariela http://www.egmont.cz/knihy/moje-prvni-cteni-snehurka-a-ariela/ ;-) ale pokud máte kluky tak nevím, zkuste se tam kdyžtak podívat, na tomto e-shopu toho mají dost :-)

Natalie | 24.8.2014 13:41

Vypadá to opravdu moc hezky :-) to by se jim snad mohlo líbit :-) ale kdyby to náhodou nezabralo, tak nemáte jště třeba s dětmi nějaké oblíbené ty Disneyovky? :D Ať kdyžtak mám nějakou inspiraci po čem dalším sáhnout :)

Dola | 27.7.2014 11:12

Já jsem vsadila na české pohádky, na kterých jsem vyrůstala já sama, našla jsem třeba nové, moc pěkné vydání takových těch známých pohádek od Erbena, Němcové a Krásnohorské s krásnými ilustracemi a velkými písmenky, takže je to pro děti bezvadné :-) kdyžtak mrkněte http://www.egmont.cz/knihy/zlata-truhlice-ceskych-pohadek/

1

Přidej odpověď

Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.

Pokud nemáte přihlašovací údaje, zaregistrujte se prosím ZDE.