Prodloužení vlasů - zkušenosti

Simina | 15.01.2024 18:17

Dobrý večer, máte prosím někdo zkušenost s prodloužením vlasů? Budu ráda za postřehy a doporučení, vůbec se v tom nevyznám.

RenatkaVl | 27.04.2024 21:26

Já jsem chtěla mít hezké a zdravé svoje vlasy, ani clipy jsem mít nemohla, protože přechody byly hodně vidět. Pomohli mi s tím konečně na https://www.clinicalhair.cz/  kde mi udělali trichologické vyšetření a nasadili léčivou kúru a teď mám vlasy tak husté a lesklé, že žádné clipy už ani nepotřebuju.

Bebi | 26.04.2024 10:05

Já mám prodloužené vlasy metodou keratin. Nechala jsem si je prodloužit a rovnou obarvit a upravit na střih. 

JitkaHladka | 08.04.2024 23:08

Pěkný den holky, chci bych se prosím zeptat... Uvažovala jsem na clip in. Našla jsem si shop, na který jsou hodně dobré recenze - https://www.clip-in-vlasy.eu/. No a tam jsem viděla, že mají vlasy k prodloužení metodou keratin. Tak jsem se chtěla zeptat na zkušenosti. Díky moc.

viky.beckham | 13.03.2024 19:08

Záleží jestli chceš prodloužit vlasy natrvalo? Měla jsem prodloužené metodou micro ring a byla jsem moc spokojená. Teď mi vlasy už dorostly a mám jen clip in do hustoty.. 

martina.marna | 20.02.2024 11:00

Ahoj, záleží na tom, jestli je chceš stále? Já mám super zkušenost s clip in vlasy. Doma lítám v krátkém culíku a když někam jdu nahodím dlouhé clip in. Je to super vlasy ti rozhodně nezničí. Připínání je na sponky :)

Simina | 26.01.2024 22:10

Holky, moc děkuji za komentáře a doporučení. Mají fakt velký výběr a dobré ceny, hned u nich udělám objednávku :)

Eva K. | 21.01.2024 14:15

Holky, já mám Clip in vlasy dlouho a vypadá to fakt dobře! Nosím to často a za mě je to pecka. Zvládnete to doma, takže ušetříte čas i peníze a pokud máte vlasy lidské, nikdo nepozná, že nejsou Vaše.

Denda | 18.01.2024 20:19

Zdravím, já mám super zkušenost s Clip in vlasy od vlasy-levne.cz. Prodložení je rychlé, snadné a zvládne se to doma :) Na večírek, na ples a na nějakou párty je to paráda.

1

Přidej odpověď

Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.

Pokud nemáte přihlašovací údaje, zaregistrujte se prosím ZDE.