Problémy v sexu

Hvezda | 09.10.2014 12:31

Ahoj holky. Rozhodla jsem se založit takové choulostivé téma. 
Máte taky někdo problémy v sexu? 
Já mám problém takový trošku jiný. Mám hodně zvětšené pysky (po porodu) a je to ted docela problém i v sexu. Nevím co s tím :( 
Máte někdo podobnou zkušenost?

Emus | 29.08.2016 8:56

Zkus ten satisfyer nebo womanizer, je to hodne podobny :-)

Lenulina | 08.08.2016 19:29

Joo to by mohlo zabrat, nedas mi nejaky typ co bych tak nejk mela koupit?

Emus | 17.06.2016 20:42

Co nejakymi erotickymi pomuckami? Nam to s muzem docela pomohlo, doma mam satisfyer a jsem spokojena, uz to neni v loznici takova nuda a jemu se to taky libi

Lenulina | 19.05.2016 17:32

Jak ozivit ten sex? Prijde mi to uz jako stereotyp :(

Hvezda | 04.02.2015 16:04

Jo vidiš to, taky jsem tu dlouho nebyla. No šla jsem na to ! A jsem moc spokojená, je to velký rozdíl, hned to bylo poznat. Jsem ráda, že jsem na to šla, tak díky Tobě :-) Tak ještě jednou moc díky, máš to u mě. 

Dominika | 23.01.2015 12:14

Ahoj,t ak jsem po dlouhé době zase zabrousila sem, a vidim, že ani nevím, jak ti to dopadlo. Doufám, že už máš taky po problémech a všechno je vpořádku :)

hm? 

Hvezda | 03.11.2014 11:13

Jojo však jasně, já ti moc děkuju :) 

Volala jsem si tam a všechno mi vysvětlili, jsem objednaná, zítra na to jdu. Tak jsem zvědavá.

Dominika | 24.10.2014 13:06

No víc poradit nemůžu no, jí to pomohlo, byla spokojená, tak uvidíš, jestli do toho půjdeš nebo ne :) 

Hvezda | 20.10.2014 10:58

Je moc děkuju!! Tak to čučim, že nějaký takový způsob existuje, to jsem ještě neslyšela. 

Je to zvláštní, že by to opravdu tak zlepšílo? No zkusím se s nimi spojit , třeba mi to objasní, jako kdyby to tak opravdu pomáhalo, tak bych do toho určitě šla, jde mi o to, a by to nebyly vyhozené peníze, ale když to tvé segře pomohlo, tak snad to tak je :)

Dominika | 15.10.2014 10:08

Tak jsem se ptala a prý se máš podívat sem http://formeclinic.cz/cs/revoluce-v-intimni-estetice-protege-intima/

Tam se prý dočteš všechno, jak to funguje, mají tam i fotky koukám. Asi je to o dost lepší potom. 
Jako fakt si to chválila, byla spokojená. Dost jí to předtím trápilo ;) 

Hvezda | 14.10.2014 12:11

Ahoj Domkko. To bys byla hodná, budu ráda za každé info :-)

Moc děkuji

Dominika | 13.10.2014 10:20

Ahoj Hvezdo.

Já s tímto naštěstí problém nemám, ale vím, že moje sestra měla. A byla někde v Praze a ted to má prý úplně vpohodě. ´Jestli chces, zeptám se ti na nějaké info. Moc o tom nevim, kde a na čem to byla.

1 2

Přidej odpověď

Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.

Pokud nemáte přihlašovací údaje, zaregistrujte se prosím ZDE.