Problém s akné

Eva K. | 27.11.2023 22:05

Dobrý den, dáte mi prosím doporučení jak se zbavit akné v obličeji? Letos mi bude 40 let a vypadám jako puberťák.

RenatkaVl | 27.01.2024 21:22

Já jsem měla po akné hodně takových těch jizviček a zbavila jsem s jich díky živému kolagenu od Nezestarni.cz. Moc to doporučuju, úžasně mi pleť vyhladil a zpevnil a navíc je čistě přírodní :-)

viky.beckham | 07.01.2024 21:41

O značce Lobey vím, ale ještě jsem nezkoušela, jak často používáš? Asi do něj půjdu, vyzkoušela jsem už snad všechno co jsme našla.

martina.marna | 06.01.2024 0:44

používám lobey je to přímo sérum proti akne s kapátkem, na notinu na něj mají někdy akce, vydrží mi víc jak půl roku. nedám na to dopustit.

viky.beckham | 01.01.2024 20:38

Mně zase trápí suchá pleť a k tomu akné, mám pocit, že se to točí kolem hormonů všechno, ale nic nezabírá už 2 rokem.

RenatkaVl | 27.12.2023 0:13

Skvělý je Abicare acne krém od Repolar, všechno se  mi po něm rychle zahojilo a už se mi nedělají další pupínky, navíc nevysušuje a výborně hydratuje.

Eva K. | 30.11.2023 7:16

Moc děkuji za doporučení na kolagen - procházela jsem různé diskuze a ženský si ho moc chválí, takže ho určitě objednám a vyzkouším.

Hana | 29.11.2023 23:42

Já jsem strašně dlouho řešila akné, a když už jsem to skoro vzdala, objevila jsem Orcacollagen. Začala jsem ho denně užívat a už po 3 týdnech jsem viděla velké zlepšení a po dalších 3 mi akné úplně vymizelo. Jsem nadšená, teď kolagen piju déle než rok a těch benefitů na sobě vidím daleko víc. Navíc díky členství se mi každý měsíc automaticky vytvoří objednávka a přijde mi balíček domů. Takže nemusím nic řešit a ještě navíc se dostanu na nejnižší cenu na trhu za kolagen.

Simina | 29.11.2023 23:10

Zdravím, počkám si na komentáře a doporučení, protože akné mě taky už nějakou dobu trápí. Hlavně na tvářích  a na bradě. Zkoušela jsem hodně produktů z drogérie i z lékárny, ale nic mi nezabralo.

1

Přidej odpověď

Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.

Pokud nemáte přihlašovací údaje, zaregistrujte se prosím ZDE.