Poledace

Domila | 25.8.2014 20:49

Ahojky, chci se zeptat jestli chodíte na poledance? Pokud ano, myslíte že to zvládne skoro každý, nebo je potřeba mít svaly a kondičku už na začátku? Nejsem moc trénovaná, ale zkusit bych to chtěla, tak nevím... zase bych tam nechtěla nějak zdržovat nebo se moc ztrapňovat :-D

Marry | 27.9.2014 16:40

Ne, já to chápu, taky jsem měla poprvé, než jsem tam šla, podobné myšlenky :-D naštěstí není nutné být polonahá, normálně to píšou i v pokynech, co si vzít na hodinu, že nějaké legíny a tričko jsou úplně dostačující ;-) http://www.poledance-praha.cz/poledance/ tady kdyžtak mrkněte, jak to přímo přesně píšou :-)

Domila | 26.9.2014 14:10

Dobře, děkuju, ono je to asi stejně lepší, když člověk chodí na nějaký uzavřený kurz, aspoň se seznámí i s ostatními a taky když to má pevně stanovené datum a zaplacené, tak ho to donutí tak dojít :-) a je potřeba chodit nějak nalehko oblečená? třeba kvůli tomu, aby to nějak na té tyči neklouzalo, nebo tak? asi se ptám hloupě, ale já s tím opravdu nemám vůbec zkušenosti... :-)

Marry | 26.8.2014 19:19

Pokud jsi z Prahy, tam dopručuju toto studio, mrkni se, tak určitě budou nějaké kurzy od nového školního roku vypisovat http://poledance-praha.isportsystem.cz/ :-)

Marry | 26.8.2014 19:17

Já myslím, že pokud si nejsi jistá tou svou fyzičkou a kondičkou tak bude nejlepší, když se zapíšeš na celý uzavřený kurz, kde pojede postupně od začátku stupínek za stupínkem a postupně si tu fyzičku určitě vybuduješ ;-) a není to nějk hrozné, myslím, že normální průměrná ženská to hravě zvládne :-P

1

Přidej odpověď

Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.

Pokud nemáte přihlašovací údaje, zaregistrujte se prosím ZDE.