Pleťový krém s retinolem

Eva K. | 01.08.2023 22:42

Zdravím, chtěla bych si koupit opravdu dobrý krém s retinolem - poradíte? Jaká značka ho má NEJ?

viky.beckham | 17.08.2023 11:46

S dovolením se přidám. Super tip na sérum, hned jsem koupila :D Nanesla jsem ho večer a ráno po probuzení jsem byla překvapená jak byla pleť vypnutá a hladká po prvním působení. Děkuju, děkuju, děkuju.

Hana | 15.08.2023 21:48

Holky, já ho kupuju už pár let a velká spokojenost. Na solobeauty.cz mají jen ty nejlepší značky, nakupuju u nich už dlouho.

Eva K. | 09.08.2023 21:47

Moc díky - na značku Christian Breton čtu všude jen dobré recenze, takže si tento krém na solobeauty.cz objednám :)

martina.marna | 08.08.2023 22:02

Ahoj, s retinolem mám https://www.notino.cz/the-ordinary/retinol-1-in-squalane-zpevnujici-serum-s-retinolem/. Hezky vypne a vyhladí pokožku. Mamka byla překvapená, že mám nějakou lepší pleť.

Adelinda | 05.08.2023 22:33

Holky, taky už jsem slyšela o výborných účincích retinolu a tento krém vypadá fakt dobře a čtu na něj všude jen dobré recenze, takže ho taky vyzkouším.

Saandra | 03.08.2023 18:58

Dobrý den, já jsem si nedávno na doporučení kamarádky objednala tento krém s retinolem www.solobeauty.cz/ne-retinol-pletovy-krem-retinol-like-cream-50ml od Christian Breton a je výborný. Pleť mám krásně pevnou a drobné vrásky se krásně vyhladily.

1

Přidej odpověď

Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.

Pokud nemáte přihlašovací údaje, zaregistrujte se prosím ZDE.