Plastika prsou

Alexx | 03.10.2018 7:35

Holky, jen si dělám takový malý průzkum. Chystám se na plastiku prsou. A jen mě zajímá, jak dlouho se pak ránypo operaci hojí a jak moc ty rány bolí. Mám docela strach, že by mě to mohlo vyřadiz z provozu na delší dobu, než plánuji... Co myslíte? A existují případně něco na bolest?

JitkaHladka | 31.05.2019 14:33

Je to tak. Jako já pokud bych se chystala na takový zákrok, tak si ji určitě nechám napsat a koupím si ji. Jako ona fakt dost citelně zmírní ty bolesti po operaci, což je třeba kontrétně pro mě hodně důležitý.

maruska.kolaj | 16.04.2019 11:07

Ja jsem take cetla o te pumpe nekolik clanku a i na diskuzich o tom ctu ze s tim maji hodne dobre zkusenosti, tak je to asi opravdu skvele.

viky.beckham | 08.04.2019 13:39

Děkuji moc za informace, uvidíme co na to ten můj doktor. :) Ale zatím jsem rozhodnutá, že do toho půjdu.

Sarkez | 04.04.2019 10:07

Ano, je to tak. Pumpička je jak na tu operaci kolene, tak i na bolesti po CŘ, ale je třeba vhodná i na plastické operace (hodně se využívá při plastice prsou). Za mě je to teda výborná věc, protože úleva od bolesti je k nezaplacení.

martina.marna | 18.03.2019 9:30

Ja myslim ze ta pumpicka je i na operaci kolenou podle me a i po cisarskem rezu. :-)

viky.beckham | 11.03.2019 11:42

No to je skvele zkusim to tedy take potom zkonzultovat s doktorem a to je jen na plastiky nebo se mohu na tuhle pumpicku spolehnout i pri jinem zakroku ? .)

Sarkez | 03.03.2019 10:38

To teda v každým případě. Já jsem o té pumpičce taky nevěděla, ale docela dost jsem si o ní zjišťovala. Doktor hned věděl, o co se jedná a sám říkal, že jako úleva od bolesti je to v současné době to nejlepší, co lze pacientovi dát. Hlavně teda co se týká jeho úlevy od bolesti.

viky.beckham | 26.02.2019 10:34

Tyjo o tom jsem tedy neslysela ale prijde mi to fakt dobry. Po detech urcite premyslim zebych si nechala udelat plastiku prsou a kdyz uz bych do toho sla tak bych urcite zvolila i toto jako ulevu..

RybickaMala | 03.02.2019 11:45

Alecco, zjišťovala jsem si to a ta pumpička vyjde na 4 tisíce korun. Ale můžu ti říct, že za tu úlevy ty peníze teda rozhodně stojí! Jako já bych neváhala ani minutu. Nemusíš se o nic starat, pumpička ti vhání do rány anestetikum, které působí jen lokálně. Skvělá věc.

Alexx | 29.11.2018 13:23

Aha, to zní zajímavě. A ta pumpička stojí kolik? Nebo ji hradí pojišťovna? No a kde si ji koupím? V lékárně asi že? A je třeba recept?

JitkaHladka | 19.11.2018 19:27

Ne? No, jako já se ani nedivím, protože u nás zatím skoro nebyla. Ale teď už je rozšířenější. Kamarádka teď byla na plastice a už jí ta pumpička byla doporučená doktorem. Je to pumpička, co se při operaci zavede do ranky a pak tam pumpuje umrtvující látku. Je to úleva od bolesti.

Sarkez | 29.10.2018 14:30

E? Cože? O tom jsem neslyšela? A je něco takového i u nás?

Jarka | 04.10.2018 20:34

Sestra si nechala zvětšovat prsa v Německu a tam dostala k dispozici takovou pumpičku která jí do rány vpouštěla nějakou látku na bolest.

1

Přidej odpověď

Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.

Pokud nemáte přihlašovací údaje, zaregistrujte se prosím ZDE.