Parfémy

viky.beckham | 10.05.2023 13:10

Čau všichni, prosím, tipy na parfémy, nějaké netradiční, co mají výdrž, svěží, žena 30+, díky.

Sarkez | 28.07.2023 16:50

Jo jako jás si taky samozřejmě beru i klasické parfémované vody, Mexx mi taky voní. Ale tato mě prostě učarovala, takže jsi si ji musela objednat. :) Já si to nechávám posílat vždy na prodejnu a pak si ještě kolikrát vyberu něco na místě, to je trochu past pro mě. :D 

Hajanaaa | 28.07.2023 14:49

Tak tam mají hromady voňavek, tam si vždycky vyberu já jsem teda trochu na levnější, mám ráda i od Mexx voňavky. Ale chápu, že to nespadá do speciální vůně. :) 

Sarkez | 27.07.2023 18:11

Mugler-Angel Nova, je teda dražší, ale skvělá. Opravdu dlouhá výdž, květinová s citrusem. Svěží.Brala jsem teď na notinu, protože je levější, předtím mi ji vybral partner a trefil se. Parádní. 

Margita | 20.05.2023 16:19

Také doporučuji zmíněný parfém, na léto je ideální, opravdu připomíná moře, v chladnějším období pužívám spíše  Saffron Jasmine Amber, je trošku hřejivější a voní po šafránu, mám to spojeno docela s Adventem.

Stanička | 18.05.2023 8:54

Ahoj, doporučuji zkusit Sage Seawed Salt https://shop.tomasarsov.cz/sage-seaweed-salt-50ml-parfem/ od Tomas Arsov. Je jemný, svěží, elegantní a voní jako léto u moře. Používám pravidelně v tomto období až do podzimu. Krásně drží na těle, stříkám i do vlasů.

1

Přidej odpověď

Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.

Pokud nemáte přihlašovací údaje, zaregistrujte se prosím ZDE.