Padání vlasů - co se Vám osvědčilo?

Juli | 02.09.2023 23:48

Dobrý večer, už nějakou dobu mi padají vlasy - máte někdo prosím podobnou zkušenost? Jaké produkty na vlasy se Vám osvědčily?

Hajanaaa | 23.03.2024 19:02

tak děkujii, dívám se mají zrovna akci :)) asi toho využiju

Stanička | 22.03.2024 11:08

mám vlásky z hotstyle a tam ty klipy drží perfektně, nasazení je úplně jednoduche a nikdo nic nepozná,spoje jsou hezky skryte

Hajanaaa | 21.03.2024 17:11

a drží to dobře? je to jednoduché? 

Stanička | 20.03.2024 15:50

Já jsem si vlasy nechala prodloužit po Vánocích a jsem nadšená, protože to vypadá skvěle. Zvolila jsem metodu clip-in, kdy si je zvládnu nasadit sama. A zvolila jsem prameny z pravých vlasů 

Hajanaaa | 18.03.2024 10:43

holky přidám se, přemýšlím,že si nechám vlasy zahustit..které vlásky a metoda vypadá přirozeně?

Margita | 25.12.2023 11:21

Domčo,moc díky, to mi přijde jako dobré řešení a skvělé je, že si vlasy nezatížíš. Dívala jsem se, že mají pobočku v Brně, tak se tam po svátcích zastavím a vyberu si. 

Dominika | 22.12.2023 23:24

Já mám prodloužené a zahuštěné vasy od Hotstyle a musím říct, ž ez mě velká bomba. Bál jsem se,a bych si své vlasyještě více nazničila, ale tím, že jsem zvolila metodu clip in (což znamená, že si je připneš pomocí sponek a tím pádem nezatěžuješ vlasy) a když nemáš na vlasy náladu, tak si je jednoduše zase sundáš.

Margita | 18.12.2023 17:39

Mě vypadaly vlasy hodně po porodu a bohužel hustota se mi už nevrátila, tak jsem přemýšlela, že bych si nechala vlasy zahustit. Nemáte některá zkušenost se zahuštěním vlasů?

martina.marna | 23.11.2023 11:44

Ano pomohlo. Koupila jssem tuto sadu https://shop.tomasarsov.cz/tomas-arsov-sada-na-podporu-rustu-vlasu-na-3-mesice/, ale případně to mají vše samostatně. :) Ale opravdu jsem začala vidět nějaké výsledky po cca těch 2-3 měsících, to mu začali růst takzvané baby vlásky. :) Teď je akce 3+1 nebo s kódem BF25 sleva 25% na nákup. :) 

Nicolle | 17.11.2023 15:31

Prosím tě a pomohlo mu to? Já klidně investovat budu, ale samozřejmě bych chtěla aby to fungovalo a nebyly to jen vyhozené peníze. 

martina.marna | 09.11.2023 16:25

Já jsem zainvestovala a svému muži jsem koupila vitamíny na růst vlasů od Arsova. Koupila jsem mu sadu na 3 měsíce i se šamponem a kondicionerem. 

Sarkez | 05.10.2023 23:19

Ahoj holky, chci se zeptat, zda máte některá zkušenost s transplatací vlasů u vašich chlapů? Dívala jsem se na tyto zákroky https://www.abclinic.com/oblasti-pece/transplantace-vlasu-dhi/ a manžel o tom docela uvažuje...

RenatkaVl | 22.09.2023 12:32

Užívám tento https://www.kkkolagen.cz/kk-kolagen-drink-s-prichuti-cerneho-bezu/ a balení je vždy na měsíc užívání. Super je že je to zabaleno zvlášt na každý den, takže když jedu na dovču nebo na víkend někam mimo domov, tak si to jen odpočítám a nemusím tahat celé balení. :) Vlasy mě zhously a přestali tolik vypadávat. :) 

Alexx | 19.09.2023 14:36

Vidíš to mě nenapadlo používat i něco na podporu zevnitř. Já jsem teda zatím brala najaké vitamíny z lékarny, ale mám pocit že mi to funguje maximálně na nehty a vlasy mám pořád stejný. Na jak dlouho to balení vyjde? 

RenatkaVl | 15.09.2023 10:21

Já jsem hlavně na vlasy začala používat dobrej kolagen, samozřejmě že kosmetika na vlasy je taky důležitá a snažím se kupovat vždy přírodnější a bez parabenů a silikonů atd. Ale důležitá je i výživa zevnitř. Kromě nějakého zdravějšího stylu života a vyhybání se stresu, když je možnost, tak jsem začala použávat i KK kolagen. :) Má v sobě mimo jiné i kyselinu hyaluronovou a také vitamíny C a E + další super věci. :) 

1 2

Přidej odpověď

Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.

Pokud nemáte přihlašovací údaje, zaregistrujte se prosím ZDE.